Tantiņas

Tantiņas

Тётушки

1h 36min  |  Komēdija  |  Kinoteātros no: 10.01.2014

Rīgā brīnumi pārveršas realitātē, jā pēc ta Ziemassvētkos alkst vientulīga dvēsele. Tā arī filmas "Tantiņas" varoņu dzīvē, kas ir vientulības, meklējumu un pārdzīvojumu pilna, negaidīti iebrāžas trīs eņģeļi, tās gan ir tantiņas - Vera, Nadja un Ļuba.

Kādā rītā tantiņas ierodas Rīgas klusā sirmgalvja-gleznotāja mājā un atnes līdz notikumu virpuli. Vienas dienas laikā viņas paspēj daudz. Vientulīgs pensionārs, kas iepriekš bija uz nāves slikšņa, pēkšņi iegūst ģimeni, sāk sportot un ceļot. Viņa mazmeita Maša, kuru gandrīz iekārdinaja Latvijas kriminālā pasaulē ļaundaris, atrod savu īsto mīlestību (Nikolajs Jefremovs). Arābu šeihs, kas apmaldījas mūsu bezgalīgos sniega plašumos un mazliet nenonāca Rīgas banditu gruppējuma rokās (Ivars Kalniņš un Ņikita Jefremovs), noslēdz izdevīgu darījumu un iemīlas ugunīgajā skaistulē – “Purvciema karaliene”, ka viņa pati saka -pēc vārda Ļiļka. Romantiskie pagriezieni gaida arī citus filmas varoņus – perfektu universitātes kopmītņu vadītāju (Mirdza Martinsone), santehņiķi (Kamiļs Larins), mandarīnu pārdevēju (Mihails Jefremovs), kuri tā vai citādi piedalās vienas nelielas inteliģentas ģimenes dzīvē.

Šis ir stāsts par Brīnumu, kas gaida katru no mums Rīgas šaurās ieliņās. Labestīgs humors, optimisms un lieliska aktieru spēle radīs labu garastavokli ne tikai Ziemassvētku vakarā, bet arī uzlādēs ar enerģiju uz visu gadu.

Pēc vairāk ka 15 gadu klusēšanas mūziku pie filmas ir uzrakstījis Raimonds Pauls.

Filma krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.


Izplatītājs: TOP FILM Baltic
Saites: IMDB, kinopoisk.ru


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.