Krāpšanas ilūzija

Krāpšanas ilūzija

Now You See Me

1h 56min  |  Trilleris, Piedzīvojumu filma, Asa sižeta filma  |  Kinoteātros no: 14.06.2013

Populārā iluzionistu super-grupa "Četri jātnieki", ko vada harizmātiskais Maikls Atlass, ir spējīga uz jebkādu triku – pat ja tas ir bīstams un ne visai likumīgs. Aplaupīt banku citā kontinentā – viņiem tas ir nieks! Taču tādi triki nevar nepievērst likumsargu uzmanību.

FIB aģents Dilans un viņa pāriniece – Interpola aģente Alma, neskatoties uz pilnīgu raksturu nesaderību, apvieno savus spēkus krāpšanu atmaskošanai. Viņi aicina palīgā arī slavenu iluzionistu atmaskotāju Tadeušu Bredliju, kurš apgalvo, ka zinot "Četru jātnieku" triku veikšanas knifus. Taču pavisam drīz kļūst skaidrs, ka atmaskot iluzionistu smalki izstrādātos plānus nemaz nav tik viegls uzdevums!

Režisora Luisa Leterjē ("Titānu cīņa", "Kurjers") piedzīvojumu trillerī galvenās lomas atveido Džese Eizenbergs, Marks Rufalo, Vudijs Harelsons, Aisla Fišere, kā arī Maikls Keins un Morgens Frīmens.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA
Režisors: Louis Leterrier
Lomās: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Morgan Freeman, Michael Caine, Isla Fisher, Mark Ruffalo, Dave Franco, Mélanie Laurent, Elias Koteas
Saites: Oficiālā mājas lapa, IMDB


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.