Grēcīgā kaislība

Grēcīgā kaislība

Passion

1h 45min  |  Trilleris, Erotika  |  Kinoteātros no: 08.03.2013

Cīņa par savu vietu necilvēcīgajā biznesa pasaulē mēdz būt nežēlīga, tajā nav noteikumu. Kad saduras divu uz visu gatavu sieviešu intereses, kaislības plosās ne tikai darbā, bet arī ārpus tā.

Varaskārā starpvalstu uzņēmuma vadītāja Kristīna (Reičela Makadamsa) par katru cenu vēlas tikt pie atzinības un naudas. Darbiniecei Izabelai (Noomi Rapace) trūkst pašapziņas, viņa ir viegli ietekmējama, taču viņai ir papilnam fantastisku ideju. Izabela jūsmo par priekšnieci un ļaujas viņas viltībām. Kristīna priecājas par savu tālredzību un, izmantojot labākās darbinieces lētticību, nozog viņai miljonu vērtu ideju. Izabela nolemj atriebties.

Vērpt intrigas un spēlēt spēlītes tādā nopietnībā spēj tikai sievietes. Priekšniece piesavinājusies darbinieces ideju, bet darbiniece ir viņas mīļākā. Izdibinājusi Kristīnas noslēpumu, Izabela cenšas izmantot savu stāvokli, taču iekrīt priekšnieces tīklos un nonāk viņas gultā. Sievietes manipulē viena ar otru, pavedina un pazemo viena otru, tiecas uzkundzēties. Kristīna un Izabela nokļūst tādā kā burvju lokā, un tas galu galā noved viņas līdz slepkavībai.

Filmā savijas kopā sieviešu blēdības un naivums, nevaldāmas kaislības un viltus. Maigi čuksti slēpj atriebības plānu, un upuris kļūst par mednieku.

Venēcijas kinofestivālā provokatīvais erotiskais trilleris izraisīja kaislīgas diskusijas. Kino veterāns Braiens de Palma teica filmas ievadvārdus: „Šī filma ir par sievietēm. Viņas ir skaistas, valdonīgas, seksuālas. Vardarbības nav, jo tā sievietēm netīk, taču filma pārsteigs un šausminās skatītājus.”

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Garsu pasaulio irasai UAB
Režisors: Brian De Palma
Lomās: Noomi Rapace, Rachel McAdams, Paul Anderson, Karoline Herfurth
Saites: IMDB


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.