2012. gada augustā Andrea Bočelli, viens no visu laiku klausītāju iecienītākajiem klasiskās mūzikas izpildītājiem, uzstājās intīmā un patiesi romantiskā koncertā uz vienas no skaistākajām skatuvēm pasaulē.
Uzstājoties nelielai īpaši uzaicinātai auditorijai Portofīno amfiteātrī “Piazzetta”, Andrea Bočelli izpildīja pasaules slavenākās mīlas dziesmas un dalīja skatuvi ar sensacionālu talantu ansambli, kurā Kerolaina Kempbela spēlēja vijoli, Kriss Boti – trompeti, bet viņa draudzene Veronika piebalsoja dziesmas “Kaut ko muļķīgu” (Something Stupid) duetā, pavadījumu atskaņojot orķestrim un ritma grupai 40 cilvēku sastāvā.
Šī patiesi romantiskā muzikālā notikuma ierakstu veicis un producējis vairāku Grammy balvu ieguvējs Deivids Fosters, un koncerts tiks pārraidīts vienīgi kinoteātros kopā ar iepriekš neredzētām aizkulišu intervijām ar Bočelli.
Šī uzstāšanās, kas būtu jāredz katram, kinoteātros visā pasaulē nonāks uz noteiktu laika sprīdi 2013.gada Valentīndienas svinību laikā.
Izplatītājs:
Yelmo Cines
Saites:
www.andreabocelli.com