Bada spēles

Bada spēles

The Hunger Games

2h 22min  |  Trilleris, Drāma, Asa sižeta filma, Fantastika  |  Kinoteātros no: 13.04.2012

Tuvākajā nākotnē sausuma, ugunsgrēku, bada un kara izmocītā Ziemeļamerika pazudīs. Tās vietā rodas Panama – valsts, kas iedalīta Kapitolijā un 12 reģionos. Ik gadu no viena reģiona loterijas veidā tika izvēlēti divi pārstāvji, kas piedalās Bada spēlēs. Daļēji izklaides dēļ, bet daļēji arī bargajā verdzībā pakļautā reģiona vēstures dēļ‚ šī spēle tiek translēta visā Panamā. 24 spēles dalībnieki ir spiesti iznīcināt savus pretiniekus – šajā spēlē noraugās visi valsts iedzīvotāji. Lai spēlē piedalītos kā kalnrūpniecības reģiona sieviešu pārstāve, tiek izvēlēta Katnises jaunākā māsa Prima, Katnise piedāvā to nomainīt. Viņa un viņas partneris Pīta būs spiesti cīnīties ar spēcīgajiem un stiprajiem citu reģionu pārstāvjiem, kuri šai spēlei ir gatavojušies visu savu dzīvi.

Lomās: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Stanley Tucci, Donald Sutherland, Lenny Kravitz, Willow Shields.

Režisors: Gary Ross

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Prior Entertainment/UAB Prioro Įrašų Grupė
Režisors: Gary Ross
Lomās: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Elizabeth Banks, Woody Harrelson, Stanley Tucci, Donald Sutherland, Lenny Kravitz, Alexander Ludwig, Amandla Stenberg
Saites: Oficiālā mājas lapa


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.