Varas spēles

Varas spēles

State of Play

2h 0min  |  Trilleris, Drāma, Mistika  |  Kinoteātros no: 17.04.2009

ASV Kinoakadēmijas balvas Oscar® ieguvējs Rasels Krovs galvenajā lomā režisora Kevina Makdonalda (The Last King of Scotland) trillerī „Varas spēles”.

Pievilcīgais un nesatricināmais ASV kongresmenis Stīvens Kolonss (Ben Affleck) ir savas politiskās partijas nākotne. Viņš vada komisiju, kas pārrauga militārās aizsardzības projektu finansēšanu, un partija viņa kandidatūru virza nākamajām prezidenta vēlēšanām. Taču viņa daudzsološā nākotne un karjera sabrūk līdz ar kongresmeņa asistentes un mīļākās slepkavību, kad atklātībā pēkšņi nonāk virkne noslēpumu.

Žurnālists Kals Makkafrijs (Rasels Krovs) ir sens Kolinsa draugs, taču viņam ir ciešas saites arī ar izdevuma galveno redaktori Kameronu (Oscar® balvas ieguvēja Helēna Mirrena), kura uzdod Makkafrijam izpētīt šo lietu un sagatavot publikāciju. Kad viņš un viņa kolēģe Della (Reičela Makadamsa) cenšas atklāt slepkavas identitāti, Makkafrijs nokļūst situācijā, kas draud satricināt valsts varas struktūras. Drīz vien viņš saprot: ja spēles likme mērāma miljardos dolāru, itin nekas – ne godīgums, ne mīlestība, ne dzīve – vairs nav drošībā.

Galvenajās lomās: Russell Crowe, Ben Affleck, Rachel McAdams, Jason Bateman, Robin Wright-Penn and Helen Mirren

Directed by: Kevin Macdonald

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Forum Cinemas, SIA
Režisors: Kevin MacDonald
Lomās: Russell Crowe, Ben Affleck, Rachel McAdams, Helen Mirren, Robin Wright Penn, Robin Wright, Jason Bateman, Jeff Daniels, Michael Berresse, Harry Lennix, Josh Mostel


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.