Pareģojums

Pareģojums

Knowing

2h 1min  |  Trilleris, Drāma, Asa sižeta filma, Mistika, Fantastika  |  Kinoteātros no: 10.04.2009

1959. gadā svinīgā skolas atklāšanas ceremonijā pagalmā tiek noglabāta laika kapsula ar bērnu zīmējumiem, kuros viņi iztēlojušies nākotni. Starp tiem ir arī kāds noslēpumains meitenītes zīmējums ar skaitļiem, ko viņai esot čukstējuši neredzami cilvēki.

Pēc 50 gadiem skolēni, kas tagad mācās šajā skolā atver kapsulu un mīklainais skaitļu vēstījums nonāk Kaleba rokās. Viņa tēvs ir astrofizikas profesors, kurš haotisko skaitļu rindā saskata pārsteidzošu atklājumu – kodētā veidā šie cipari ar izcilu precizitāti pareģo pēdējo 50 gadu laikā notikušu katastrofu datumus un bojāgājušo skaitu. Turklāt trīs nelaimes, no kurām viena ir globāla mēroga katastrofa, vēl tikai gaidāmas.

Džons apjauš, ka viņa dēls ir kaut kādi saistīts ar šo noslēpumu. Tā kā amatpersonas neieklausās Džona brīdinājumā par nelaimju tuvošanos, viņš ņem talkā pareģojuma autores meitu un mazmeitu, lai uzsāktu bīstamo cīņu ar laiku un novērstu globālu katastrofu.

Lomās: Nicolas Cage, Rose Byrne, Chandler Canterbury, Ben Mendelsohn

Režisors: Alex Proyas

Scenārijs: Ryne Douglas Pearson, Juliet Snowden

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA
Režisors: Alex Proyas
Lomās: Nicolas Cage, Chandler Canterbury, Rose Byrne, Lara Robinson, Nadia Townsend, Alan Hopgood, Adrienne Pickering, Joshua Long, Danielle Carter


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.