Lieliskais Baks Hovards

Lieliskais Baks Hovards

The Great Buck Howard

1h 27min  |  Komēdija, Drāma  |  Kinoteātros no: 05.06.2009

Baks Hovards savā laikā bija spoža skatuves zvaigzne. Viņa maģijas un hipnozes seansi priecēja skatītājus pat Lasvegasā, taču tagad tie notiek mazpilsētu kultūras namu pustukšajās skatītāju zāles. Visiem izņemot pašu Baku Hovardu, kurš joprojām uzvedas kā augstākā līmeņa slavenība, ir skaidrs, ka šovs zaudējis spožumu.

Viņš noalgo jaunu asistentu Troju, kurš pametis juridisko augstskolu un sapņo kļūt par rakstnieku. Ar jaunu triku Lieliskais Baks Hovards negaidot atgriežas slavas virsotnē, bet Trojs strādādams viņam līdzās iemācās to, ko jurisprudences studijās nekad nebūtu guvis.

Galvenās lomas filmā atveido Džons Malkovičs un Kolins Henks, kura tēvs Toms Henks filmu producējis, turklāt ir tēva lomā ar uz ekrāna.

Filma „Lieliskais Baks Hovards” iekļauta ACME Film kolekcijā SMART. Tā ir īpašu filmu kolekcija gudram skatītājam, kurā iekļautas izcilas filmas - vizuāli, intelektuāli un emocionāli uzrunājoši mākslas darbi. Tas ir kino acīm, prātam un sirdij.

Lomās: John Malkovich, Colin Hanks, Emily Blunt, Tom Hanks, Steve Zahn

Režisors: Sean McGinly

Scenārijs: Sean McGinly

Producents: Tom Hanks, Gary Goetzman

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA
Lomās: John Malkovich, Colin Hanks, Emily Blunt, Ricky Jay, Steve Zahn, Tom Hanks, Griffin Dunne, Debra Monk, Adam Scott, Patrick Fischler


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.