Šreks: ilgi un laimīgi

Šreks: ilgi un laimīgi

Shrek Forever After

1h 35min  |  Piedzīvojumu filma, Komēdija, Animācija, Ģimenes filma  |  Kinoteātros no: 04.06.2010

Pēdējā nodaļa stāstā par Šreka un viņa draugu piedzīvojumiem ir klāt!

Kas gaida milzi cilvēkēdāju pēc tam, kad tas uzveicis ļaunu pūķi, atbrīvojis skaistu princesi un izglābis sievas ģimenes pārvaldīto karaļvalsti?

Tā vietā, lai kā agrāk biedētu ciema iedzīvotājus, Šreks tagad negribīgi sniedz autogrāfus uz dakšām. Kur palicis milža cilvēkēdāja rēciens?

Ilgās pēc vecajiem labajiem laikiem, kad viņš jutās kā „īsts cilvēkēdājs”, Šreks noslēdz vienošanos ar viltīgo un blēdīgo Rumpelrūķi un attopas ačgārnā un greizā Tāltālajā. Lai glābtu draugus, atjaunotu kārtību savā pasaulē un atgūtu savu īsto un vienīgo mīļoto Fionu, Šrekam nāksies krietni pasvīst.

Latviešu valodā galvenās lomas ieskaņojuši: Gundars Āboliņš - Šreks, Artūrs Skrastiņš - Ēzelītis, Evija Skulte - Princese Fiona, Pēteris Šogolovs - Runcis zābakos, Jānis Kirmuška - Rumpelrūķis.

Filma dublēta studijā "Rija". Dublāžas režisors - Andris Barons. Dublāžas producents - Vilnis Kalnaellis.Filmas režisors: Mike Mitchell

Filma tiek demonstrēta ar dublāžu latviešu, krievu valodā. Skaties arī 3D formātā - ar dublāžu latviešu vai krievu valodā, kā arī oriģinālvalodā!


Izplatītājs: Forum Cinemas, SIA
Režisors: Mike Mitchell
Lomās: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.