Mārlijs un es

Mārlijs un es

Marley & Me

1h 57min  |  Komēdija, Drāma, Ģimenes filma, Romantika  |  Kinoteātros no: 20.03.2009

Žurnālista Džona Grogena memuāru ekranizācija stāsta par jaunu precētu pāri, kuri secina, ka vēl nav īsti gatavi radīt bērnus. Viņi nolemj sagatavoties šai lomai, iegādājoties suni un izvēlas labradora kucēnu. Tas ir vislētākais kucēns no visa metiena, kas tiek pie vārda par godu mūziķim Bobam Mārlijam. Kas gan tur varētu būt sarežģīts – pabaro, izved pastaigāties un baudi suņa mīlestību.

Tomēr drīz vien izrādās, ka, lai kur viņš spertu savu ķepu, ārēji apburošais suņuks spēj pārvērst haosā jebko.

Tikai Mārlijs ir spējīgs pēc izgāšanās suņu skolas eksāmenā vakaru pavadīt, mierīgi košļājot sienas apmetumu. Var diezgan nekļūdīgi prognozēt, kad Mārlijs nočieps Pateicības dienas tītara cepeti, izplucinās spilvenu un padzersies no poda, lai jauniem spēkiem mestos pakaļ pastniekam.

Arī tad, kad Džona un Dženijas ģimenē piesakās mazulis un tam seko nākamais, saimē allaž dominē suns, kura rīcība nekad nav prognozējama. Neparasti šķiet vien tas, ka Mārlijs - "pasaulē sliktākais suns"- spēj atraisīt savu saimnieku vispozitīvākās emocijas.

Lomās: Jennifer Aniston, Owen Wilson, Alan Arkin, Eric Dane

Režisors: David Frankel

Scenārists: Scott Frank

Producents: Karen Rosenfelt

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā


Izplatītājs: Forum Cinemas, SIA
Režisors: David Frankel
Lomās: Owen Wilson, Jennifer Aniston, Eric Dane, Kathleen Turner, Alan Arkin, Nathan Gamble, Haley Bennett, Ann Dowd, Clarke Peters, Finley Jacobsen


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.