Nekā personīga

Nekā personīga

Duplicity

2h 8min  |  Trilleris, Detektīvfilma, Romantika  |  Kinoteātros no: 20.03.2009

Balvas Oscar® ieguvēja Džūlija Robertsa un Klaivs Ouens atkal kopā uz lielā ekrāna – režisors Tonija Gilroja ("Maikls Kleitons") kriminālfilmā "Nekā personīga".

Bijusī CIP darbiniece Klēra Stenvika un bijušais MI6 aģents Rejs Kovals kopīgi uzsāk vērienīgu un potenciāli ienesīgu afēru. Kāds ir uzdevums? Iegūt savā īpašumā formulu produktam, kas atnesīs veselu bagātību tam uzņēmumam, kurš to patentēs pirmais.

Viņu darba devējiem – industrijas titānam Hovardam Tallijam (Tom Wilkinson) un iestādes vadītājam – avantūristam Dikam Garsikam (Paul Giamatti) likumi nav rakstīti. Taču, kad darījuma likmes paaugstinās, noslēpumainība pieaug un spēles taktika kļūst arvien netīrāka, Klērai un Rejam vislielākās grūtības sagādā savstarpējās simpātijas. Lai gan viņi cenšas pārspēt un apvest ap stūri viens otru, abi drīz vien apjauš, ka afēras sarežģītās shēmas apdraud tas, ko nav iespējams piešmaukt – jūtas.

Galvenajās lomās: Julia Roberts, Clive Owen, Tom Wilkinson, Paul Giamatti

Režisors: Tony Gilroy

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Forum Cinemas, SIA
Režisors: Tony Gilroy
Lomās: Clive Owen, Julia Roberts, Tom Wilkinson, Paul Giamatti, Dan Daily, Lisa Roberts Gillan, David Shumbris, Rick Worthy, Oleg Shtefanko, Denis Hare


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.