Džordžijas likums

Džordžijas likums

Georgia Rule

1h 51min  |  Komēdija, Drāma  |  Kinoteātros no: 20.07.2007

Reičela ir dumpinieciska pusaudze, kas iekļūstot autoavārijā, lauž pēdējo likumu savas mammas Lilijas Sanfrancisko mājā. Nezinot, ko iesākt ar impulsīvo un trokšņaino meiteni, Lilija aizsūta meitu uz vietu, kur pati zvērējusies nekad neatgriezties - uz savas mammas māju Aidaho. Džordžija nav nekāda tipiskā jaukā un mīļā vecmāmiņa. Viņa dzīvo pēc stingriem likumiem un pieprasa, lai tos ievēro visi, kas dzīvo zem viņas jumta - likt Dievu pirmajā vietā un smagu darbu otrajā. Kad jaunā meitene nonāk viņas audzināšanā, nepieciešama milzu pacietība, lai saprastu Reičelas dumpīgumu.

Reičela samierinās ar nožēlojamo vasaru klusajā mormoņu mazpilsētā, kuras dzīvē viņa ienes jaunas vēsmas. Tomēr Džordžija mana, ka pamazām mazmeitā notiek izmaiņas. Reičela apvalda jūtas un mācās izpratni, it īpaši attiecībā pret savu māti. Trīs paaudžu sievietes pamazām atklāj ģimenes noslēpumus un saprot, ka neraugoties ne uz ko, ir saites, ko nav iespējams saraut.

Dramatiskā komēdija "Džordžijas likums" apvieno lieliskas trīs paaudžu aktrises - galvenās lomas filmā atveido Lindsija Loena, Felisitija Hafmena un Džeina Fonda. Filmas režisors - Gerijs Maršals, kurš veidojis tādas filmas kā "Jaukā sieviete", "Bēgošā līgava" un "Princese pret pašas gribu".

Lomās: Jane Fonda, Lindsay Lohan, Felicity Huffman, Dermot Mulroney, Cary Elwes, Garrett Hedlund

Režisors: Garry Marshall

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Acme Film SIA


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.