Seržanta Lapiņa atgriešanās

Seržanta Lapiņa atgriešanās

1h 20min  |  Komēdija, Drāma  |  Kinoteātros no: 26.11.2010

Asprātīgs mūsdienu Latvijas portretējums, kas stāsta par četriem rīdziniekiem, kas nonāk pārsteidzošu notikumu virpulī. Galvenajās lomās – izcilie Jaunā Rīgas Teātra aktieri. Filmas režisors – Gatis Šmits. Pirms izrādīšanas Rīgā SERŽANTA LAPIŅA ATGRIEŠANĀS piedalījusies nozīmīgākajā kinofestivālā Āzijā – Pusanā, Dienvidkorejā.

SIŽETS

Atguvies pēc ārvalstu misijas, seržants Krists Lapiņš ievācas klusā Āgenskalna dzīvoklī. Izrādās, civilā dzīve sagādā ne mazāk pārbaudījumu: vannasistabā spiedz blondīne, pie durvīm klauvē okšķeris, greizsirdīgs "biezais" draud norakt un kāds policists atzīstas mīlestībā. Krista jaunajā dzīvē nekas nav tā, kā izskatās.

FILMAS VEIDOTĀJI

Filmas radošais kodols ir režisors GATIS ŠMITS un scenārija autors JĀNIS NORDS.

GATIS ŠMITS veidojis filmas VOGELFREI (2007) segmentu. Filma saņēma nacionālās kino balvas Lielais Kristaps par labāko filmu un labāko scenāriju. 2004. gadā Gata Šmita diplomdarba filma AĢENTS IEMĪLAS saņēma Lielo Kristapu par labāko režiju un labāko īsfilmu. Viņš iestudējis izrādes NAŽI VISTĀS, TAS NOTIKA AR VIŅIEM, 1906. TRAKĀK VĒL KĀ PIEKTĀ GADĀ, operu AUGĻU KOKS IR JĀZEPS un mūziklu LES MISERABLES.

JĀNIS NORDS tikko beidzis režijas maģistrantūras studijas Londonas Nacionālajā Kino un Televīzijas skolā. Latviešu kinoskatītājam pazīstams kā filmas AMATIERIS (2008) režisors.

Filmas operators ir SŪPUMS SONS no Ņujorkas. Kostīmus veidojusi pazīstamā modes dizainere KEITA, oriģinālmūzikas autors – komponists KĀRLIS LĀCIS. Filmas radošajā komandā ir daudz citu talantīgu profesionāļu no Latvijas un ārvalstīm.

Lomās: Andris Keišs, Guna Zariņa, Gatis Gāga, Vilis Daudziņš, Kaspars Znotiņš, Baiba Broka, Lily, Igors Ziemelis

Režisors: Gatis Šmits

Scenārists: Jānis Nords

Producents: Alise Ģelze

Filma latviešu valodā.


Izplatītājs: Filmu studija TANKA


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.