Ātrs un bez žēlastības 5

Ātrs un bez žēlastības 5

Fast & Furious 5

2h 10min  |  Trilleris, Detektīvfilma, Asa sižeta filma  |  Kinoteātros no: 04.05.2011

Pēc Dominika atbrīvošanas, Braiens un Mia Toreto ir spiesti šķērsot vairākas robežas, lai izbēgtu no varas iestādēm. Iedzīti strupceļā Riodežaneiro, viņi nolemj paveikt pēdējo darbu – savas brīvības vārdā. Viņi pulcē elitāru komandu, kurā būs labākie no labākajiem sacīkšu braucējiem, un tikai viņi abi saprot, ka vienīgā iespēja tikt brīvībā nozīmē stāties pretī korumpētam biznesmenim, kurš vēlas vienu – viņu nāvi. Taču viņš nav vienīgais, kurš ir uz pēdām abiem varoņiem.

Nelokāmais federālais aģents Lūks Hobss (Dveins Džonsons) ir labākais savā jomā, un viņa vadītās komandas jaunais uzdevums ir saņemt ciet Dominiku un Braienu. Nonācis Brazīlijā, Lūks sastopas ar negaidītu problēmu – viņš nespēj atšķir labos puišus un sliktajiem. Viņam nāksies paļauties uz saviem instinktiem, lai iedzītu abus stūrī... pirms to nav izdarījis kāds cits.

Galvenajās lomās: Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Matt Schulze, Tego Calderon, Don Omar, Elsa Pataky, Joaquim de Almeida un Dwayne Johnson

Režisors: Justin Lin

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.


Izplatītājs: Forum Cinemas, SIA
Lomās: Vin Diesel


    

Nopirkt biļeti

Izvēlētajā datumā filmai seansu nav.