Ze Diena

Ze Diena

Kuras dienas ir vienas no visgaidītākajām kinomīļu vidū? Tieši tā – Ze Dienas! Jau kopš 2004. gada tās ir kļuvušas par neatņemamu kino ikdienas sastāvdaļu, vienas dienas laikā pulcējot pat 18 tūkstošus skatītāju. Ze Dienās kino biļetes pieejamas ar īpašu atlaidi – sākot no 1.99, apmeklētājiem sniedzot iespēju par maciņam draudzīgām cenām piedzīvot jaunāko filmu plašo emociju gammu. Tā ir ilgu gadu gaitā un apmeklētāju mīlestībā veidojusies tradīcija, kas izklaidi apvieno ar izdevīgām kino cenām.

Un kino maratons var sākties!


Ze Diena

Ze Diena  - 29. jūlijā

Aicinām uz Ze Dienu 29. jūlijā! Programmā esam sagatavojuši 25 dažādas filmas 58 seansos. Biļešu cena īpaši izdevīga - sākot no 1.99 EUR! Uz lielā ekrāna ne tikai šī brīža aktuālie kino jaunumi (to skaitā pašlaik apmeklētākās filmas "Melnā atraitne", "Space Jam: Jauna leģenda", "Ātrs un bez žēlastības 9", "Killera sievas miesassargs"), bet uz vienu seansu atgriežas Kristofera Nolana "TENET".

FILMAS UN SEANSI >>

Seansa laiks Cena (arī LUXE un ISENSE)
Līdz 16.59 1.99 EUR
No 17.00 3.99 EUR

Ze Diena - komplekti


ℹ️ SVARĪGI!

Ieeja kinoteātrī atvērta skatītājiem ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina kādu no šiem punktiem:

  • pilna vakcinācijas kursa pabeigšanu;
  • pārslimošanu ar Covid-19 pēdējā pusgada laikā;
  • negatīvu Covid-19 testu.

Katram apmeklētājam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (oriģināls), derīgs Covid-19 sertifikāts (QR kods) un derīga kino biļete.
Tāpat kino pieejams arī bērniem līdz 12 gadu vecumam (neieskaitot) - bērniem Covid-19 sertifikāts nav nepieciešams.

Uzzini vairāk: https://www.forumcinemas.lv/news/3987/

Raya and the Last Dragon