Kā nopirkt biļeti

Pērc mājās un nestāvi rindās!

Forum Cinemas piedāvā iespēju biļetes uz filmām, tiešraidēm, filmu festivāliem un citiem aizraujošiem pasākumiem iegādāties internetā.

Kā iegādāties biļetes internetā?

SOLIS 1: Izvēlies filmu un seansu.
To vari izdarīt gan sākumlapā, gan sadaļā Filmas. Zem katras filmas redzēsi plānotos datumus un laikus, kad notiks seansi - izvēlies un spied pogu Pirkt biļeti.

SOLIS 2: Autorizējies un esi Kino Kluba lietotājs.
Ja vēl neesi reģistrējies Kino Klubam, to vari izdarīt šeit. Biļetes vari pirkt arī anonīmi, taču tādā gadījumā atlaides nebūs pieejamas.

SOLIS 3: Izvēlies biļešu skaitu un sēdvietas kinoteātra auditorijā.
Izvēlies biļešu skaitu kādā no piedāvātajām kategorijām un spied uz pogas Nopirkt biļetes. Tālāk auditorijas plānā atzīmē sēdvietas, kuras vēlies iegādāties uz izvēlēto seansu. Kad tas ir izdarīts, spied uz pogas Apstiprināt vietas.

SOLIS 4: Apskati izvēli, uzrādi savu e-pastu un, ja nepieciešams, aktivizē kodu.
Apskati un pārbaudi izvēlēto, seansu, biļešu skaitu un sēdvietas. Savam pirkuma grozam vari pievienot arī atlaižu vai Kino Dāvanu kartes kodu, ievadot to dotajā lauciņā un spied Aktivizēt, lai to piemērotu pirkumam. Ja neesi reģistrēts lietotājs, tad ievadi savu e-pasta adresi, uz kuru vēlies saņemt biļetes, dāvanu kartes vai rēķinu un apmaksā savu pirkumu, spiežot uz pogas Maksāt ar bankas karti.

SOLIS 5: Apmaksā biļetes.
Par biļetēm var norēķināties ar norēķinu karti. Samaksas veikšanai aizpildi visus prasītos lauciņus ar precīzu informāciju, kas norādīta uz Tavas norēķinu kartes. Mastercard un Visa karšu īpašniekiem jānorāda arī CVV2/CVC2 (pēdējie 3 cipari aiz kartes numura kartes otrajā pusē). Pirms maksājuma apstiprināšanas pārliecinies, ka pirkumam atvēlētais laiks nav beidzies – ja veiksi maksājumu vēlāk, biļešu iegāde netiks apstiprināta, un pastāv iespēja ka nauda tomēr tiks atskaitīta no Tava konta! Ja radusies šāda situācija – lūdzam sazināties ar mums uz e-pastu kino@forumcinemas.lv.

SOLIS 6: Izdrukā vai saglabā biļetes savā mobilajā ierīcē.
Pēc pirkuma pabeigšanas darījuma rēķins un biļetes tiks nosūtītas uz Tavā profilā norādīto e-pastu. Tās ērti varēsi uzrādīt savā telefonā pirms ieejas auditorijā. Ja tomēr vēlies biļetes izdrukāt, to vari darīt gan mājās, gan īpaši šim mērķim paredzētajā ATM aparātā pie kinoteātra kasēm, vai arī kinoteātra kasēs.