PINS

PINS programma

Vēlamies informēt par  svarīgām izmaiņām PINS programmā attiecībā uz punktu krāšanu pie Forum Cinemas - sākot ar 01.09.2020 Forum Cinemas tirdzniecības vietās PINS punkti par pirkumiem vairs netiks piešķirti.
 
PINS lojalitātes programma veiks uzlabojumus un pārmaiņas, kļūstot par lielāko un pievilcīgāko lojalitātes programmu ceļotājiem Baltijā, tādējādi vairāk pievēršoties ar aviolīnijām saistītiem partneriem un balvām.
 
Jūsu PINS konts saglabāsies aktīvs un atlikušie PINS punkti saglabāsies Jūsu PINS kontā arī pēc 2020. gada 1. septembra.  Jūs varēsit turpināt krāt PINS par lidojumiem, viesnīcu rezervācijām un citiem ar ceļošanu saistītiem pakalpojumiem un apmainīt tos pret pievilcīgām ar ceļošanu saistītām balvām.
 
Visi iepriekš par PINS punktiem iegādātie Forum Cinemas kuponi ir derīgi līdz datumam, kas norādīts uz tiem, neatkarīgi no PINS programmas pārtraukšanas.
 
Ja PINS karti izmantojāt kā Kino Kluba karti, aicinām k/t kasēs saņemt jaunu Kino Kluba karti bez maksas (uzrādot līdz šim lietoto PINS karti), vai kā alternatīvu izmantot Kino Kluba karti digitālā formātā - kā QR kodu Forum Cinemas mobilajā lietotnē.
 
Paldies par Jūsu pastāvīgo lojalitāti!
Latvju Zīmēs Rotāties