Filmu ziņas

Konstantīns Habenskis iespaidīgā trillerī

Share
Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas kinoteātros veiksmīgi startējis iespaidīgs Krievijas trilleris "Selfijs" ("Селфи"), ar Latvijā atzinību guvušo aktieri Konstantīnu Habenski galvenajā lomā.

Trilleris "Selfijs" ir veidots pēc Sergeja Minajeva bestsellera motīviem un tā režisors ir Nikolajs Homeriki ("Ledlauzis"). Filmas spraigā dinamika, neatstās vienaldzīgus spriedzes filmu cienītājus, tajā netrūkst kaislīgas guļamistabas ainas, pakaļdzīšanās un netaisnības līdzpārdzīvojuma. Notikumu centrā atrodas populārs rakstnieks un televīzijas raidījumu vadītājs Vladimirs Bogdanovs, kurš pēkšņi atklāj, ka viņu ir aizstājis dubultnieks. Līdzinieks dzīvo viņa dzīvi, atņemot pilnīgi visu: meitu, karjeru, sivietes un atzinību. Īstais Bogdanovs ir kā izmests no laivas un spiests noraudzīties uz notiekošo no malas. Rakstnieka meita ir vienīgā, kas nojauš ko nelāgu un vēlas atgūt savu īsto tēvu.

Selfijs

Galvenās lomas atveidotāja, aktiera Konstantīna Habenski pieredze ir visai iespaidīga, viņa kontā ir vairāk kā četrdesmit filmas, tai skaitā sadarbība ar Holivudas režisoriem, vairāk kā divdesmit izrādes, vairāki koncertuzvedumi, lomu ieskaņošana animācijai, kā arī vairāki televīzijas raidījumi un seriāli. Vinš ir saņēmis neskaitāmas nominācijas un apbalvojumus, kā arī divas reizes Krievijas valdības augstāko apbalvojumu par lieliem sasniegumiem un nopelniem mākslā.

Selfijs

Kāds privātās dzīves sāpīgs atgadījums Konstantīnam Habenskim liek pievērsties labdarībai - pēc neveiksmīgas cīņas ar vēzi, tikai gadu vēlāk pēc dēla piedzimšanas, 2008. gadā mirst aktiera pirmā sieva, kopš tā laika Konstantīns regulāri no saviem honorāriem ziedo naudu ar vēzi slimiem bērniem.

Citās trillera "Selfijs" lomās redzami aktieri Fjodors Bondarčuks ("Mīti", "Par mīlestību. Tikai pieaugušajiem"), Anna Mihalkova un citi.

acmefilm.lv

Reperis 50 Cent skarbā trillerī

05.02.2018, Filmu ziņas
Uz kino ekrāniem nonākusi kriminālsāga "Zagļu medības" ("Den of Thieves") ar pasaulslavenā repera, producenta un aktiera 50 Cent dalību.

Romantiskajā laikā uz ekrāniem melodrāma "Ledus"

05.02.2018, Filmu ziņas
Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvojusi melodrāma "Ledus" ("Лёд"), jaunā un daudzsološā Krievijas režisora Oļega Trofima debijas filma.

"Kriminālās ekselences fonds" - skatītāju atsauksmes

05.02.2018, Filmu ziņas
Pašmāju skatītāju atsauksmes par latviešu krimināl-komēdiju "Kriminālās ekselences fonds".

"Super Bowl 2018" filmu reklāmas

05.02.2018, Filmu ziņas
ASV aizvadīta ikgadējā Nacionālās futbola līgas finālspēle - "Super Bowl". Līdz ar to arī reklāmas un daudz jauna no šī gada gaidītākajām filmām. Piedāvājam šo filmu reklāmu apkopojumu.

Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis - komēdijā "Kriminālās ekselences fonds"

05.02.2018, Filmu ziņas
Ilgi gaidītā pašmāju krimināl-komēdija "Kriminālās ekselences fonds" beidzot Latvijas kinoteātros no 2. februāra!

Latvijas simtgades spēlfilmas "Homo Novus" pirmizrāde notiks septembrī

05.02.2018, Filmu ziņas
Noskaties pārpratumu komēdijas pirmo reklāmas rullīti!

Kinoteātros Stīvena Spīlberga jaunākā filma

05.02.2018, Filmu ziņas
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo režisora Stīvena Spīlberga jaunākais veikums – biogrāfiskā drāma "Slepenie dokumenti" ("The Post") ar Merilu Strīpu un Tomu Henksu galvenajās lomās.

Liams Nīsons atgriežas ar aizraujošu spriedzes trilleri

05.02.2018, Filmu ziņas
Uz kino ekrāniem nonācis jauns spriedzes un mistikas pilns trilleris "Cilvēks vilcienā" (The Commuter) ar Oscar balvas nominantiem Liamu Nīsonu un Veru Farmingu galvenajās lomās.

"Svingeru" režisors Andrejs Ēķis uzsācis filmēt jaunu komēdiju

05.02.2018, Filmu ziņas
Pagājušā gada rudenī Latvijas skatītājus uzkarsēja provokatīvā komēdija "Svingeri". Skatītāju labvēlīgās atsauksmes un novērtējums iedvesmojis komandu atkal ķerties pie darba.
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App