Filmu ziņas

Liams Nīsons atgriežas ar aizraujošu spriedzes trilleri

Share
Uz kino ekrāniem nonācis jauns spriedzes un mistikas pilns trilleris "Cilvēks vilcienā" (The Commuter) ar Oscar balvas nominantiem Liamu Nīsonu un Veru Farmingu galvenajās lomās.

Spriedzes trilleris uzņemts Holivudas labākajās tradīcijās, galvenajā lomā redzams Liams Nīsons, kurš spilgta rakstura varoņus atveidojis arī iepriekš – tādos trilleros kā "Nolaupītā" (triloģija), "Sniegāju gūstekņi", "Non-Stop: tiešais reiss", "Pastaiga starp kapakmeņiem" un "Nakts skrējiens".

Cilvēks vilcienā

Filmas notikumu centrā ir apdrošināšanas aģents Maikls, kas jau desmit gadus izmanto pilsētas vilcienu, lai dotos uz darbu. Kādu vakaru, dodoties mājup, viņam līdzās apsēžas noslēpumaina svešiniece, kura izsaka Maiklam intriģējošu piedāvājumu. Abu saruna aizsāk dramatisku un neparedzamu notikumu virkni. Maikla uzdevums ir daudzo pasažieru vidū atrast neiederīgu personu pirms vilciens sasniedzis gala staciju. Laiks iet, un, šķetinot mīklu, Maikls apjauš, ka ir ierauts noziedzīgā sazvērestībā. 

Cilvēks vilcienā

Lai gan aktieris Liams Nīsons jau iepriekš bija ziņojis par nodomiem izbeigt aktiera karjeru un pievērsties labdarībai, filmā "Cilvēks vilcienā" viņš pierāda, ka 65 gadu vecumā joprojām ir izcilā formā.

Līdztekus galveno lomu atveidotājiem Liamam Nīsonam un Verai Farmigai ("Ļaunuma izsaukšana") filmā piedalās arī Patriks Vilsons ("Ļaunuma izsaukšana"), Sems Nīls ("Juras laikmeta parks"), Džonatans Benkss ("Pārkāpt robežu" / Breaking Bad) un citi lieliski aktieri.

acmefilm.lv

Reperis 50 Cent skarbā trillerī

15.01.2018, Filmu ziņas
Uz kino ekrāniem nonākusi kriminālsāga "Zagļu medības" ("Den of Thieves") ar pasaulslavenā repera, producenta un aktiera 50 Cent dalību.

Romantiskajā laikā uz ekrāniem melodrāma "Ledus"

15.01.2018, Filmu ziņas
Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvojusi melodrāma "Ledus" ("Лёд"), jaunā un daudzsološā Krievijas režisora Oļega Trofima debijas filma.

"Kriminālās ekselences fonds" - skatītāju atsauksmes

15.01.2018, Filmu ziņas
Pašmāju skatītāju atsauksmes par latviešu krimināl-komēdiju "Kriminālās ekselences fonds".

Konstantīns Habenskis iespaidīgā trillerī

15.01.2018, Filmu ziņas
Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas kinoteātros veiksmīgi startējis iespaidīgs Krievijas trilleris "Selfijs" ("Селфи"), ar Latvijā atzinību guvušo aktieri Konstantīnu Habenski galvenajā lomā.

"Super Bowl 2018" filmu reklāmas

15.01.2018, Filmu ziņas
ASV aizvadīta ikgadējā Nacionālās futbola līgas finālspēle - "Super Bowl". Līdz ar to arī reklāmas un daudz jauna no šī gada gaidītākajām filmām. Piedāvājam šo filmu reklāmu apkopojumu.

Krāpnieki, pistole un nolaupīts sunītis - komēdijā "Kriminālās ekselences fonds"

15.01.2018, Filmu ziņas
Ilgi gaidītā pašmāju krimināl-komēdija "Kriminālās ekselences fonds" beidzot Latvijas kinoteātros no 2. februāra!

Latvijas simtgades spēlfilmas "Homo Novus" pirmizrāde notiks septembrī

15.01.2018, Filmu ziņas
Noskaties pārpratumu komēdijas pirmo reklāmas rullīti!

Kinoteātros Stīvena Spīlberga jaunākā filma

15.01.2018, Filmu ziņas
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo režisora Stīvena Spīlberga jaunākais veikums – biogrāfiskā drāma "Slepenie dokumenti" ("The Post") ar Merilu Strīpu un Tomu Henksu galvenajās lomās.

"Svingeru" režisors Andrejs Ēķis uzsācis filmēt jaunu komēdiju

15.01.2018, Filmu ziņas
Pagājušā gada rudenī Latvijas skatītājus uzkarsēja provokatīvā komēdija "Svingeri". Skatītāju labvēlīgās atsauksmes un novērtējums iedvesmojis komandu atkal ķerties pie darba.
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App