ISENSE - Breathtakingly Real

ISENSE - Breathtakingly Real

Forum Cinemas kinoteātra Kino Citadele Scape zālei mainīts nosaukums, taču augstākās klases kino tehnoloģijas un nepārspējamais kino piedzīvojums paliek nemainīgs.

 

Iekļaujoties vienotā konceptā ar citiem ODEON Cinemas Group kinoteātriem Lielbritānijā, ĪrijāVācijā, Spānijā, PortugālēItālijā, Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Igaunijā un Lietuvā, tagad arī Latvijas Forum Cinemas Scape kinozāle (k/t "Kino Citadele" Rīgā) tiek pievienota kopīgam grupas zīmolam ISENSE.

ISENSE kinozāles ir uzņēmuma ODEON Cinemas Group izstrādāts visaptverošs Premium klases kinozāļu koncepts (salīdzināms ar tādiem zīmoliem kā IMAX, Dolby Cinema, VueXtreme, Screen X un citiem). 4K lāzerprojektori, Dolby ATMOS skaņas sistēma, lielformāta ekrāns un īpašais kinozāles dizains sniedz skatītājiem jaunākās paaudzes kino tehnoloģijas un nepārspējamu kino piedzīvojumu.

ISENSE kinozāles repertuāra izvēlē arī turpmāk tiks ievēroti tie paši principi kā Scape zālē. Tāpat arī biļešu cenas paliek nemainīgas, tai skaitā atlaides atsevišķām skatītāju grupām.

ISENSE filmas un seansi »

 

ISENSE projekcijaISENSE Dolby Atmos skaņaISENSE atmosfēraForum Cinemas - ISENSE

 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App