Новости кино

Džeiks Džilenhols satricina ar drāmu "Stiprāks"

Share
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo biogrāfiskā drāma "Stiprāks" ("Stronger"). Filma, kurā galveno lomu atveido izcilais amerikāņu aktieris Džeiks Džilenhols, šobrīd tiek uzskatīta par vienu no reālākajām prestižās "Oskara" balvas pretendentēm un jau ar panākumiem tika izrādīta Toronto Starptautiskajā filmu festivālā.

Drāmas "Stiprāks" scenārijs ir balstīts uz patiesiem notikumiem. Tas vēsta par jaunu vīrieti Džefu Baumani, kurš 2013. gada Bostonas maratona teroraktā zaudēja abas kājas. Viņa stāsts aizkustināja miljoniem cilvēku visā pasaulē, savukārt žurnālisti Džefu padarīja teju par rokzvaigzni. Tā kā jaunā vīrieša ikdiena no traģēdijas brīža tika regulāri atspoguļota visdažādākajos medijos, viņš kļuva par iedvesmas avotu tiem ļaudīm, kuri meklēja spēku kā pārvarēt gan fiziskas, gan emocionālas sāpes. Taču tikai retais zināja, ko patiesībā pēc pārdzīvotajām šausmām no Džefa prasīja pārcilvēka loma, kurā viņu vēlējās redzēt apkārtējie.

Stiprāks

Pasaulē vadošie kinokritiķi jau ir atzinuši, ka drāma "Stiprāks" ir aktiera Džeika Džilenhola meistardarbs. Ignorējot ierastos kino stereotipus par varoņfilmām, viņam šim traģiskajam stāstam ir izdevies piešķirt savu unikālo skatījumu un dziļumu. Tādu, kurš pārsteidz ar neizskaistinātību un līdzpārdzīvojumā liek aizturēt elpu.

Pats aktieris ir atzinis, ka, lai noslīpētu savu tēlu, viņš ar Džefu Baumani vairākus gadus ir regulāri ticies. Rezultātā abi ir ļoti satuvinājušies. "Tagad esmu viņam kā vecākais brālis. Domāju, ka kopš mūsu pirmās tikšanās reizes Džefs ir ļoti mainījies. Viņš vairs nav tik noslēgts," ir pārliecināts Džeiks Džilenhols

Stiprāks

Filmas "Stiprāks" aizkulišu informācija liecina, ka aktieris Džeiks Džilenhols Džefam ir bijis blakus arī smagos brīžos. Filmas uzņemšanas laikā Džefs gan piedzīvoja šķiršanos no mīļotās sievietes, gan atzina, ka problēmas ar alkoholu viņam nav tikai pagātne. Pretēji skaistajām leģendām, kas parasti tiek radītas ap Holivudas varoņfilmām, abi vīrieši atklāti runā arī par to, ka nu jau 15 mēnešus Džefs nav dzēris un beidzot ir izvācies no mātes mājokļa. "Viņš ir uzsācis studijas inženierzinātnē. Sācis dzīvot patstāvīgu dzīvi. Tas ir mūsu draudzības lielākais panākums," uzskata Džeiks Džilenhols. 

acmefilm.lv

"Салют-7" – остросюжетная драма в открытом космосе

29.09.2017, Новости кино
На экранах фильм "Салют-7", основанный на реальных событиях.

"Мать!" Даррена Аронофски: Манифест хаоса

29.09.2017, Новости кино
Кинокритик Артур Завгородний о том, почему "Мать!" – искусство в чистом виде.

Веришь в любовь? Тогда мечтательно-романтический фильм "Любовь в городе ангелов" как раз для тебя!

29.09.2017, Новости кино
С пятницы кинотеатры приглашают вас пролить бальзам на свои сердца и увидеть романтический и по-калифорнийски тёплый фильм "Любовь в городе ангелов". Любовь – это основной лейтмотив фильма, где каждый сможет хоть немного окунуться в свои чувства.

Солнце, сангрия и тёплое, приятное послевкусие

29.09.2017, Новости кино
Осеннее комфортное кино "Путешествие в Испанию" уже в кинотеатрах!

Новые фильмы на этой неделе (с 20 октября)

Узнай, какие фильмы выйдут на киноэкраны на этой неделе! Читать дальше

Kinoblogeri предлагают: "Тор: Рагнарёк"

26 октября в 18:30 Kinoblogeri, Labs Kino и Cēsu alus приглашают в кинотеатр "Kino Citadele" на особый премьерный сеанс долгожданного фильма из мира комиксов Marvel — "Тор: Рагнарёк" ("Thor: Ragnarok")! Читать дальше

"AVICII: True Stories" - хроника ухода Авичи со сцены

Документальный фильм 'Avicii: True Stories' – это камерный портрет диджея-суперзвезды, проливающий свет на его жизнь от скромных начинаний в родной Швеции до хитов, прогремевших на весь мир. Бескомпромиссная картина, включающая в себя эксклюзивные съёмки прощального концерта Avicii в клубе на Ибице, будет показана на большом экране 26 октября!

Новые фильмы на этой неделе (с 13 октября)

Узнай, какие фильмы выйдут на киноэкраны на этой неделе! Читать дальше

Вместе с классом в кино - "За пропастью во ржи"

C 17 октября приходите на фильм "За пропастью во ржи" вместе с одноклассниками – специальная цена билета – 3.95 EUR! Читать дальше
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App