Новости кино

Sapņaini romantiska komēdija tiem, kuri tic īstai mīlestībai

Share
No piektdienas esat aicināti kinoteātros, lai lietu balzamu uz sirds un noskatītos romantisko filmu, siltu kā Kalifornija, "Mīlestība eņģeļu pilsētā". Mīlestība ir filmas vadmotīvs, katram būs iespēja ļauties jūtām.

Darbība risinās sapņu pilsētā Losandželosā. Ik gadu tur ierodas neskaitāmi jauni, skaisti un talantīgi cilvēki, lai īstenotu savu sapni. Te visi ir savējie, bet vienlaikus katrs ir svešinieks. Milzīgajā pilsētā gluži nejauši satiekas puisis un meitene. Lai gan katram ir citāds priekšstats par romantiku, viņi alkst viens otra. Pāra tikšanās atgādina pārsteigumu, negaidītu pavērsienu un noslēpumu pilnu spēli, un beigas nav paredzamas. Viņi pat nezina viens otra vārdu!

Mīlestība eņģeļu pilsētā

Jūra, saule un liedags saved viņus kopā... Viņš pacienā viņu ar pašu negaršīgāko kafiju, viņa izmet ārā viņa dāvātos ziedus. Arī otro tikšanos nevarētu uzskatīt par izdevušos – meitene atnāk, ģērbusies apakšveļā, un pieprasa veikalā nozagt apģērbu. Lai gan pazīšanās neveidojas nevainojami, viņa dara visu, lai apburtu puisi un ierautu viņu trakā, elpu aizraujošā piedzīvojumā. Ir jāpakļaujas valdzinātājas untumiem – citādi viņu vairs neredzēt.

Ko gan sievietes vēlas? Pēc kā īstenībā alkst skaistulīte, kuras vārdu viņš vēl nezina?

Losandželosa ir eņģeļu pilsēta, tur gaisā virmo mīlestība, iespēju tik daudz, ka reibst galva. Vai divi ļoti dažādi jauni cilvēki, kuri nav romantiski noskaņoti, ļausies īstām jūtām viens pret otru?

Burvīgās Kalifornijas ainavas, okeāna piekraste un Beverlihilsa ar Holivudas pakalniem – ideāli skati filmēšanai gan uz zemes, gan lidojumā ar lielu gaisa balonu. Uzzināsim, ko izjūt tie, kuri pārcēlušies uz dzīvi Amerikā, saņemsim pamācību, kā iekarot meitenes sirdi un pareizi nozagt jahtu, lai uz tās sarīkotu romantisku randiņu. Šķiet, skaistie, jaunie un asprātīgie varoņi, ko tēlo Nataļja Rudova un Mikaels Aramjans, ir dzimuši laimes krekliņā.

N. Rudovu skatītāji atceras pēc seriāla "Tatjanas diena", "Elpo ar mani" un citiem, kā arī pēc filmas "Ko tie vīrieši dara! 2", "Sievietes pret vīriešiem" un "Mafija. Izdzīvošanas spēle".

Mīlestība eņģeļu pilsētā

Filmai "Mīlestība eņģeļu pilsētā" ir lielisks skaņas celiņš, tajā skan dziedātājas MAYA hits "Ticu mīlestībai":

Romantiskā komēdija ar burvīgām ainavām un valdzinošiem aktieru smaidiem "Mīlestība eņģeļu pilsētā" kinoteātros jau no 29. septembra.

Mīlestība eņģeļu pilsētā

 

"Garsų pasaulio įrašai" informācija
http://gpicinema.com/lv/

"Салют-7" – остросюжетная драма в открытом космосе

27.09.2017, Новости кино
На экранах фильм "Салют-7", основанный на реальных событиях.

"Мать!" Даррена Аронофски: Манифест хаоса

27.09.2017, Новости кино
Кинокритик Артур Завгородний о том, почему "Мать!" – искусство в чистом виде.

Веришь в любовь? Тогда мечтательно-романтический фильм "Любовь в городе ангелов" как раз для тебя!

27.09.2017, Новости кино
С пятницы кинотеатры приглашают вас пролить бальзам на свои сердца и увидеть романтический и по-калифорнийски тёплый фильм "Любовь в городе ангелов". Любовь – это основной лейтмотив фильма, где каждый сможет хоть немного окунуться в свои чувства.

Солнце, сангрия и тёплое, приятное послевкусие

27.09.2017, Новости кино
Осеннее комфортное кино "Путешествие в Испанию" уже в кинотеатрах!

Новые фильмы на этой неделе (с 20 октября)

Узнай, какие фильмы выйдут на киноэкраны на этой неделе! Читать дальше

Kinoblogeri предлагают: "Тор: Рагнарёк"

26 октября в 18:30 Kinoblogeri, Labs Kino и Cēsu alus приглашают в кинотеатр "Kino Citadele" на особый премьерный сеанс долгожданного фильма из мира комиксов Marvel — "Тор: Рагнарёк" ("Thor: Ragnarok")! Читать дальше

"AVICII: True Stories" - хроника ухода Авичи со сцены

Документальный фильм 'Avicii: True Stories' – это камерный портрет диджея-суперзвезды, проливающий свет на его жизнь от скромных начинаний в родной Швеции до хитов, прогремевших на весь мир. Бескомпромиссная картина, включающая в себя эксклюзивные съёмки прощального концерта Avicii в клубе на Ибице, будет показана на большом экране 26 октября!

Новые фильмы на этой неделе (с 13 октября)

Узнай, какие фильмы выйдут на киноэкраны на этой неделе! Читать дальше

Вместе с классом в кино - "За пропастью во ржи"

C 17 октября приходите на фильм "За пропастью во ржи" вместе с одноклассниками – специальная цена билета – 3.95 EUR! Читать дальше
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App