Новости кино

"Svingeru" režisors Andrejs Ēķis uzsācis filmēt jaunu komēdiju

Share
Pagājušā gada rudenī Latvijas skatītājus uzkarsēja provokatīvā komēdija "Svingeri". Skatītāju labvēlīgās atsauksmes un novērtējums iedvesmojis komandu atkal ķerties pie darba.

Scenāriste Rasa Bugavičute-Pēce kopā ar režisoru Andreju Ēķi radījuši jaunu trakulīgu un jautru stāstu par negodīga ierēdņa, ārštata aktrises, režisora- amatiera un ietekmīgas biznesa lēdijas mīlas četrstūri.

Andrejs Ēķis: "Pasaulē visi labie stāsti ir par mīlestību – gan traģiskie, gan smieklīgie, jo cilvēki vēlas mīlēt un būt mīlēti. Tā dēļ viņi ir gatavi uz visu – arī blēdīties. Man interesē cilvēku raksturi un to izpausmes. Mēs kaislīgas attiecības iemetīsim jautrās un negaidītās situācijās, ļausimies improvizācijai un mūzikai un skatīsimies, kas no tā visa sanāks. Mūsu mērķis ir ieraudzīt smaidošus skatītājus, kuri, nākot ārā no kinoteātra, vēl gardi nosmejas un saka – tik traki jau nu dzīvē nav, bet padomā- vispār jau ir gan."

Blēži
Ralfs Eilands komēdijas "Blēži" uzņemšanas laukumā.

Filmas producents Kristians Alhimionoks informē, ka filmēšana turpināsies oktobrī un novembrī, bet uz kinoekrāniem visā Latvijā filma "Blēži" iznāks 2018. gada 8. martā.

Galvenajās lomās - Intars Rešetins, Rēzija Kalniņa, Ieva Florence, Ralfs Eilands, Leonarda Ķestere, Ivo Martinsons, Jurģis Spulenieks, Sandis Pēcis u.c. Filmas tērpus veido atraktīvais kostīmu mākslinieks Dāvids.

Komēdijas "Blēži" sižeta pamatā ir divu pavisam nesaderīgu pāru attiecības. Dzīdamies pēc aplamiem mērķiem, filmas tēli sapinas arvien vairāk un vairāk un uz brīdi pat šķiet, ka visu varēs atrisināt tikai pistoles šāviens. Iespējams, ka viss varētu būt daudz vienkāršāk, ja ļautos patiesām un neviltotām attiecībām. Bet kā to izdarīt, ja visi ir blēži!

Blēži
Intars Rešetins un Ieva Florence komēdijas "Blēži" uzņemšanas laukumā.

Filma top sadarbojoties Forum Cinemas, Cinevilla Studios un Platforma Filma, filmu atbalsta Nacionālais Kino centrs. Filmas izplatītājs Latvijā ir UzKino. "Blēži" ir jau otrā filma, kurā Forum Cinemas piedalās kā producents. Pirmā Forum Cinemas līdzproducētā filma "Svingeri" uz ekrāniem visā Latvijā iznāca 2016. gada 9. decembrī, kļūstot par trešo visu laiku veiksmīgāko spēlfilmu Latvijas kinoizrādīšanas vēsturē. Komēdiju "Svingeri" Latvijā noskatījušies vairāk kā 110 000 skatītāju.

Cinevilla Studios un Platforma Film sadarbībā ir tapušas vairākas Latvijas skatītājiem labi zināmas un iemīļotas filmas – komēdija "Svingeri" (2016. gads), "Sapņu komanda 1935" (2012. gads), "Rūdolfa mantojums" (2010. gads), "Rīgas sargi" (2007. gads) un "Baiga vasara" (2000. gads). Nākamā gada sākumā uz ekrāniem iznāks arī studijas vērienīgākais projekts, Aigara Graubas filma "Nameja gredzens", kas būs leģenda par jauno Zemgaļu valdnieku Nameju. 

Blēži
Ieva Florence komēdijas "Blēži" uzņemšanas laukumā.

Seko līdzi filmas uzņemšanas gaitai un aizkadriem: facebook.com/BleziFilma.

"Салют-7" – остросюжетная драма в открытом космосе

27.09.2017, Новости кино
На экранах фильм "Салют-7", основанный на реальных событиях.

"Мать!" Даррена Аронофски: Манифест хаоса

27.09.2017, Новости кино
Кинокритик Артур Завгородний о том, почему "Мать!" – искусство в чистом виде.

Веришь в любовь? Тогда мечтательно-романтический фильм "Любовь в городе ангелов" как раз для тебя!

27.09.2017, Новости кино
С пятницы кинотеатры приглашают вас пролить бальзам на свои сердца и увидеть романтический и по-калифорнийски тёплый фильм "Любовь в городе ангелов". Любовь – это основной лейтмотив фильма, где каждый сможет хоть немного окунуться в свои чувства.

Солнце, сангрия и тёплое, приятное послевкусие

27.09.2017, Новости кино
Осеннее комфортное кино "Путешествие в Испанию" уже в кинотеатрах!

Новые фильмы на этой неделе (с 20 октября)

Узнай, какие фильмы выйдут на киноэкраны на этой неделе! Читать дальше

Kinoblogeri предлагают: "Тор: Рагнарёк"

26 октября в 18:30 Kinoblogeri, Labs Kino и Cēsu alus приглашают в кинотеатр "Kino Citadele" на особый премьерный сеанс долгожданного фильма из мира комиксов Marvel — "Тор: Рагнарёк" ("Thor: Ragnarok")! Читать дальше

"AVICII: True Stories" - хроника ухода Авичи со сцены

Документальный фильм 'Avicii: True Stories' – это камерный портрет диджея-суперзвезды, проливающий свет на его жизнь от скромных начинаний в родной Швеции до хитов, прогремевших на весь мир. Бескомпромиссная картина, включающая в себя эксклюзивные съёмки прощального концерта Avicii в клубе на Ибице, будет показана на большом экране 26 октября!

Новые фильмы на этой неделе (с 13 октября)

Узнай, какие фильмы выйдут на киноэкраны на этой неделе! Читать дальше

Вместе с классом в кино - "За пропастью во ржи"

C 17 октября приходите на фильм "За пропастью во ржи" вместе с одноклассниками – специальная цена билета – 3.95 EUR! Читать дальше
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App