Movie News

Jauna "Ekipāžas" un "Leģendas Nr. 17" veidotāju drāma "Virzība augšup"

Share
Aizkustinoša filma par vēsturisku basketbola spēli - "Virzība augšup". Vienu no galvenajām lomām līdz ar V. Maškovu filmā tēlo Rīgas M.Čehova krievu teātra aktieris Kirils Zaicevs.

Ir tādas uzvaras, kuras kaut ko maina – notikumus, sportisko garu, vēsturi. Kopš slavenās spēles pagājuši 45 gadi.

1972. gada Minhenes olimpiskajās spēlēs visi gaidīja ASV un Padomju Savienības izlases tikšanos. Neviens vēl nebija uzveicis basketbola dzimteni Ameriku, kas bija izaudzinājusi vislabākos basketbolistus. "Sapņu komanda" nevienam neļāva pat domāt par to. Tomēr kāds treneris iedrošinās. Viņš izveido savu sapņu komandu no ļoti dažādiem un godkārīgiem jauniešiem, kuriem jāmācās būt kopā, jākļūst par vienu veselumu un vienā no izšķirīgajiem mačiem jāparāda, ko spēj. Tāpēc ka tā nav tikai spēle, tā ir dzīve.

Virzība augšup

Iespaidīgajā sporta drāmā savijas traģiski basketbolistu un trenera likteņi – katram ir ļoti pamatots iemesls būt laukumā un saņemt visaugstāko apbalvojumu. Katrs pārdzīvo savu drāmu – no mīlestības un uzupurēšanās līdz pat naidam. Lomās ir talantīgi aktieri – komandas treneri tēlo Vladimirs Maškovs ("Zaglis", "Ekipāža"), vienu no komandas līderiem Sergeju Belovu – Kirils Zaicevs ("Melānijas hronika"). Citās lomās ir Andrejs Smoļakovs ("Zvaigzne", "Staļingrada"), Sergejs Garmašs ("Partneris", "Ekskursante"), jaunie aktieri Ivans Koļesņikovs, Džeimss Tratass, Kuzma Saprikins, Aleksandrs Rjapolovs. Modests Paulausks, Sergejs Belovs, Aleksandrs Belovs un citi vēsturiskā mača dalībnieki filmas radošajai grupai bija aktīvi padomdevēji. Daļa filmas uzņemta Viļņā.

"Garsų pasaulio įrašai" informācija
http://gpicinema.com/latvia/

 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App