Movie News

Kinoteātros jauna Lego animācijas filma

Share
Uz lielajiem ekrāniem nonākusi jauna animācijas filma visai ģimenei - "Lego Ninjago filma" ("The LEGO NINJAGO Movie"). Tas jau ir trešais leģendārās kino kompānijas "Warner Bros." radītais stāsts, kurā filmas varoņi līdz precīzākajai niansei iemieso visfantastiskākos "Lego" zemes iemītniekus.

Daudzu bērnu gaidītais animācijas stāsts "Lego Ninjago filma" vēsta par dzīvīgo Nindžago pilsētu, kurai draud briesmas. Tajā dzīvo jaunais būvmeistars Loids, pazīstams arī kā Zaļais nindzja, kurš kopā ar draugiem nolemj aizstāvēt savu pilsētu. Situāciju gan sarežģī fakts, ka viens no ļaundariem ir Loida tētis Garmadons. Harmoniskas nākotnes vārdā abiem jāiemācas ieklausīties vienam otrā un jāapvieno spēki, lai pasauli darītu labāku. Spraigie notikumi tēvu ar dēlu ļoti satuvina un liek aizmirst senus aizvainojumus. Abus vieno arī aizraujoši noslēpumi par īstu nindzju dzīvi un senām kaujas mākslām.

Lego Ninjago filma

Animācijas stāsts "Lego Ninjago filma" ir veidots ar jaunāko 3D datorgrafikas programmu palīdzību, tāpēc skatītājiem ir iespēja izbaudīt īstu klātbūtnes efektu. Vienlaikus filmas veidotāji, kuri ir piedalījušies daudzu pasaulslavenu animācijas stāstu veidošanā, ir parūpējušies par satura emocionālo vērtīgumu un caur galveno varoņu dzīvesstāstiem vērš uzmanību uz bērniem aktuāliem jautājumiem. Draudzības un ģimenes saites, disciplīna, sava ego apvaldīšana ir tikai daži no tiem.

Lego Ninjago filma

Atsevišķos seansos filmu iespējams noskatīties arī oriģinālajā ieskaņojumā (angļu valodā), kurā ar savām balsīm piedalās tādas slavenības kā aktieri Deivs Franko un Džekijs Čans. Kā ierasts, rūpējoties par mazo skatītāju ērtībām, filmu iespējams skatīties ieskaņotu arī latviešu un krievu valodā.

acmefilm.lv

 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App