Filmu ziņas

Jauna "Ekipāžas" un "Leģendas Nr. 17" veidotāju drāma "Virzība augšup"

Share
Aizkustinoša filma par vēsturisku basketbola spēli - "Virzība augšup". Vienu no galvenajām lomām līdz ar V. Maškovu filmā tēlo Rīgas M.Čehova krievu teātra aktieris Kirils Zaicevs.

Ir tādas uzvaras, kuras kaut ko maina – notikumus, sportisko garu, vēsturi. Kopš slavenās spēles pagājuši 45 gadi.

1972. gada Minhenes olimpiskajās spēlēs visi gaidīja ASV un Padomju Savienības izlases tikšanos. Neviens vēl nebija uzveicis basketbola dzimteni Ameriku, kas bija izaudzinājusi vislabākos basketbolistus. "Sapņu komanda" nevienam neļāva pat domāt par to. Tomēr kāds treneris iedrošinās. Viņš izveido savu sapņu komandu no ļoti dažādiem un godkārīgiem jauniešiem, kuriem jāmācās būt kopā, jākļūst par vienu veselumu un vienā no izšķirīgajiem mačiem jāparāda, ko spēj. Tāpēc ka tā nav tikai spēle, tā ir dzīve.

Virzība augšup

Iespaidīgajā sporta drāmā savijas traģiski basketbolistu un trenera likteņi – katram ir ļoti pamatots iemesls būt laukumā un saņemt visaugstāko apbalvojumu. Katrs pārdzīvo savu drāmu – no mīlestības un uzupurēšanās līdz pat naidam. Lomās ir talantīgi aktieri – komandas treneri tēlo Vladimirs Maškovs ("Zaglis", "Ekipāža"), vienu no komandas līderiem Sergeju Belovu – Kirils Zaicevs ("Melānijas hronika"). Citās lomās ir Andrejs Smoļakovs ("Zvaigzne", "Staļingrada"), Sergejs Garmašs ("Partneris", "Ekskursante"), jaunie aktieri Ivans Koļesņikovs, Džeimss Tratass, Kuzma Saprikins, Aleksandrs Rjapolovs. Modests Paulausks, Sergejs Belovs, Aleksandrs Belovs un citi vēsturiskā mača dalībnieki filmas radošajai grupai bija aktīvi padomdevēji. Daļa filmas uzņemta Viļņā.

"Garsų pasaulio įrašai" informācija
http://gpicinema.com/latvia/

Zīmējumu konkurss ar filmiņu "Koko noslēpums"

15.01.2018, Filmu ziņas
Par godu šī brīža populārākajai animācijas filmai "Koko noslēpums" aicinām piedalīties zīmējumu konkursā un laimēt balviņas ar filmas simboliku.

Liams Nīsons atgriežas ar aizraujošu spriedzes trilleri

15.01.2018, Filmu ziņas
Uz kino ekrāniem nonācis jauns spriedzes un mistikas pilns trilleris "Cilvēks vilcienā" (The Commuter) ar Oscar balvas nominantiem Liamu Nīsonu un Veru Farmingu galvenajās lomās.

Nervus kutinošs turpinājums šausmu filmu sērijā "Astrāls"

15.01.2018, Filmu ziņas
Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojusi nervus kutinoša šausmu filma visiem rēgu faniem – "Astrāls: Pēdējā atslēga" (Insidious: The Last Key), kas ir ceturtais stāsts pazīstamajā šausmu filmu sērijā.

Nedrīkst lauzt tradīcijas – pirmssvētku "Jaunās eglītes" ar Dmitriju Nagijevu

15.01.2018, Filmu ziņas
Kā ierasts, pirms Jaungada kinoteātros atgriežas publikas iecienītā svētku komēdija "Eglītes". Šoreiz būs "Jaunās eglītes" – vēl jautrāka, saturā bagātāka filma ar trakiem piedzīvojumiem.

"Svingeru" režisors Andrejs Ēķis uzsācis filmēt jaunu komēdiju

15.01.2018, Filmu ziņas
Pagājušā gada rudenī Latvijas skatītājus uzkarsēja provokatīvā komēdija "Svingeri". Skatītāju labvēlīgās atsauksmes un novērtējums iedvesmojis komandu atkal ķerties pie darba.
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App