Filmu ziņas

Harisons Fords atgriežas kulta trillera turpinājumā

Share
Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojis pasaulē vadošo kinokritiķu atzinīgi novērtētais trilleris "Pa asmeni skrejošais 2049" ("Blade Runner 2049"). Tas ir spraigs turpinājums 1982. gadā tapušajam zinātniskās fantastikas trillerim "Pa asmeni skrejošais" ("Blade Runner"). Filma izpelnījās kino klasikas statusu, un to režisēja izcilais britu režisors Ridlijs Skots.

Šoreiz gan Ridlijs Skots ir izvēlējies producenta krēslu un filmas "Pa asmeni skrejošais 2049" režiju ir uzticējis kanādiešu kino meistaram Denī Vilinēvam. Viņa kontā jau ir tādi iespaidīgi trilleri kā "Atnācēji" ("Arrival") un "Sicario: Narkokarš" ("Sicario").

Denis Villeneuve

Jaunradītais trilleris "Pa asmeni skrejošais 2049" vēsta par notikumiem, kas norisinās 30 gadus pēc policista Rika Dekarda episkās cīņas ar androīdiem-replikantiem, kuri nelegāli atgriezās uz Zemes un meklēja savu radītāju. Tagad cilvēku pārvaldītajā pasaulē ir jauns "pa asmeni skrejošais" policists, kurš atklāj baismīgu noslēpumu, kas var pārvērst pilnīgā haosā to, kas vēl atlicis no sabiedrības. Bīstamais atklājums jaunajam policistam K liek uzmeklēt Riku, kurš jau 30 gadus ir pazudis bez vēsts.

Ryan Gosling

Spriedzes pilnā kino stāsta realizēšanai Ridlijs Skots ir sapulcinājis daudzus talantīgus aktierus. Viņu vidū ir gan pirmās filmas zvaigzne Harisons Fords, gan jaunpienācēji Raiens Goslings, Džereds Leto un Robina Raita.

Kinokritiķi slavē filmas "Pa asmeni skrejošais 2049" oriģinalitāti, scenārija ritmu un pārliecināti prognozē tai vairākas prestižās "Oskara" balvas nominācijas. Īpaši komplimenti tiek veltīti trillera vizualitātei un operatora darbam, uzsverot, ka šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad masu produkcija ir sasniegusi augstās mākslas latiņu.

Harrison Ford

acmefilm.lv

Jauna kino versija par Selindžera dzīvi

10.10.2017, Filmu ziņas
Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojusi biogrāfiska drāma par vienu no populārākajiem un noslēpumainākajiem amerikāņu rakstniekiem Džeromu Deividu Selindžeru. Filma "Aiz kraujas rudzu laukā" ("Rebel in the Rye") tuvplānā ataino rakstnieka dzīves līdz šim mazizpētītākos notikumus, kas kļuva par iedvesmu un pamatu viņa pasaulslavenajam meistardarbam "Uz kraujas rudzu laukā".

VAI VIEGLI BŪT DIEVAM?

10.10.2017, Filmu ziņas
Olga Dolina ("Kino Raksti" rakstu autore) par psiholoģisko drāmu "Māt!" (Mother!)

"Kriminālās ekselences fonds" - pirmais treileris

10.10.2017, Filmu ziņas
Jaunās latviešu krimināl-komēdijas "Kriminālās ekselences fonds" veidotāji atrāda pirmo filmas treileri un paziņo iznākšanas laiku!

"Saļut-7" – uz patiesiem notikumiem balstīta asa sižeta drāma atklātā kosmosā

10.10.2017, Filmu ziņas
1985. gads. Padomju kosmosa stacija "Saļut-7" bezpilota režīmā atrodas orbītā un piepeši vairs neatbild uz lidojuma vadības centra sūtītajiem signāliem. Tā pazūd no radara ekrāna, lidojuma trajektorija nav prognozējama. 20 tonnu metāla riņķo ap Zemi un drīz var nokrist jebkurā planētas vietā. Katastrofa var notikt kuru katru mirkli...

Džeiks Džilenhols satricina ar drāmu "Stiprāks"

10.10.2017, Filmu ziņas
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo biogrāfiskā drāma "Stiprāks" ("Stronger"). Filma, kurā galveno lomu atveido izcilais amerikāņu aktieris Džeiks Džilenhols, šobrīd tiek uzskatīta par vienu no reālākajām prestižās "Oskara" balvas pretendentēm un jau ar panākumiem tika izrādīta Toronto Starptautiskajā filmu festivālā.

Sapņaini romantiska komēdija tiem, kuri tic īstai mīlestībai

10.10.2017, Filmu ziņas
No piektdienas esat aicināti kinoteātros, lai lietu balzamu uz sirds un noskatītos romantisko filmu, siltu kā Kalifornija, "Mīlestība eņģeļu pilsētā". Mīlestība ir filmas vadmotīvs, katram būs iespēja ļauties jūtām.

Kinoteātros jauna Lego animācijas filma

10.10.2017, Filmu ziņas
Uz lielajiem ekrāniem nonākusi jauna animācijas filma visai ģimenei - "Lego Ninjago filma" ("The LEGO NINJAGO Movie"). Tas jau ir trešais leģendārās kino kompānijas "Warner Bros." radītais stāsts, kurā filmas varoņi līdz precīzākajai niansei iemieso visfantastiskākos "Lego" zemes iemītniekus.

"Svingeru" režisors Andrejs Ēķis uzsācis filmēt jaunu komēdiju

10.10.2017, Filmu ziņas
Pagājušā gada rudenī Latvijas skatītājus uzkarsēja provokatīvā komēdija "Svingeri". Skatītāju labvēlīgās atsauksmes un novērtējums iedvesmojis komandu atkal ķerties pie darba.

Saule, sangrija un silta, patīkama pēcgarša – īstais kino Latvijas rudenim

10.10.2017, Filmu ziņas
Rudens komforta filma "Ceļojums uz Spāniju" jau kinoteātros!

Jauna kino versija par Selindžera dzīvi

Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojusi biogrāfiska drāma par vienu no populārākajiem un noslēpumainākajiem amerikāņu rakstniekiem Džeromu Deividu Selindžeru. Filma "Aiz kraujas rudzu laukā" ("Rebel in the Rye") tuvplānā ataino rakstnieka dzīves līdz šim mazizpētītākos notikumus, kas kļuva par iedvesmu un pamatu viņa pasaulslavenajam meistardarbam "Uz kraujas rudzu laukā". Lasīt tālāk

VAI VIEGLI BŪT DIEVAM?

Olga Dolina ("Kino Raksti" rakstu autore) par psiholoģisko drāmu "Māt!" (Mother!) Lasīt tālāk

"Kriminālās ekselences fonds" - pirmais treileris

Jaunās latviešu krimināl-komēdijas "Kriminālās ekselences fonds" veidotāji atrāda pirmo filmas treileri un paziņo iznākšanas laiku! Lasīt tālāk

Harisons Fords atgriežas kulta trillera turpinājumā

Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojis pasaulē vadošo kinokritiķu atzinīgi novērtētais trilleris "Pa asmeni skrejošais 2049" ("Blade Runner 2049"). Tas ir spraigs turpinājums 1982. gadā tapušajam zinātniskās fantastikas trillerim "Pa asmeni skrejošais" ("Blade Runner"). Filma izpelnījās kino klasikas statusu, un to režisēja izcilais britu režisors Ridlijs Skots. Lasīt tālāk

"Saļut-7" – uz patiesiem notikumiem balstīta asa sižeta drāma atklātā kosmosā

1985. gads. Padomju kosmosa stacija "Saļut-7" bezpilota režīmā atrodas orbītā un piepeši vairs neatbild uz lidojuma vadības centra sūtītajiem signāliem. Tā pazūd no radara ekrāna, lidojuma trajektorija nav prognozējama. 20 tonnu metāla riņķo ap Zemi un drīz var nokrist jebkurā planētas vietā. Katastrofa var notikt kuru katru mirkli... Lasīt tālāk
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App