Filmu ziņas

Sapņaini romantiska komēdija tiem, kuri tic īstai mīlestībai

Share
No piektdienas esat aicināti kinoteātros, lai lietu balzamu uz sirds un noskatītos romantisko filmu, siltu kā Kalifornija, "Mīlestība eņģeļu pilsētā". Mīlestība ir filmas vadmotīvs, katram būs iespēja ļauties jūtām.

Darbība risinās sapņu pilsētā Losandželosā. Ik gadu tur ierodas neskaitāmi jauni, skaisti un talantīgi cilvēki, lai īstenotu savu sapni. Te visi ir savējie, bet vienlaikus katrs ir svešinieks. Milzīgajā pilsētā gluži nejauši satiekas puisis un meitene. Lai gan katram ir citāds priekšstats par romantiku, viņi alkst viens otra. Pāra tikšanās atgādina pārsteigumu, negaidītu pavērsienu un noslēpumu pilnu spēli, un beigas nav paredzamas. Viņi pat nezina viens otra vārdu!

Mīlestība eņģeļu pilsētā

Jūra, saule un liedags saved viņus kopā... Viņš pacienā viņu ar pašu negaršīgāko kafiju, viņa izmet ārā viņa dāvātos ziedus. Arī otro tikšanos nevarētu uzskatīt par izdevušos – meitene atnāk, ģērbusies apakšveļā, un pieprasa veikalā nozagt apģērbu. Lai gan pazīšanās neveidojas nevainojami, viņa dara visu, lai apburtu puisi un ierautu viņu trakā, elpu aizraujošā piedzīvojumā. Ir jāpakļaujas valdzinātājas untumiem – citādi viņu vairs neredzēt.

Ko gan sievietes vēlas? Pēc kā īstenībā alkst skaistulīte, kuras vārdu viņš vēl nezina?

Losandželosa ir eņģeļu pilsēta, tur gaisā virmo mīlestība, iespēju tik daudz, ka reibst galva. Vai divi ļoti dažādi jauni cilvēki, kuri nav romantiski noskaņoti, ļausies īstām jūtām viens pret otru?

Burvīgās Kalifornijas ainavas, okeāna piekraste un Beverlihilsa ar Holivudas pakalniem – ideāli skati filmēšanai gan uz zemes, gan lidojumā ar lielu gaisa balonu. Uzzināsim, ko izjūt tie, kuri pārcēlušies uz dzīvi Amerikā, saņemsim pamācību, kā iekarot meitenes sirdi un pareizi nozagt jahtu, lai uz tās sarīkotu romantisku randiņu. Šķiet, skaistie, jaunie un asprātīgie varoņi, ko tēlo Nataļja Rudova un Mikaels Aramjans, ir dzimuši laimes krekliņā.

N. Rudovu skatītāji atceras pēc seriāla "Tatjanas diena", "Elpo ar mani" un citiem, kā arī pēc filmas "Ko tie vīrieši dara! 2", "Sievietes pret vīriešiem" un "Mafija. Izdzīvošanas spēle".

Mīlestība eņģeļu pilsētā

Filmai "Mīlestība eņģeļu pilsētā" ir lielisks skaņas celiņš, tajā skan dziedātājas MAYA hits "Ticu mīlestībai":

Romantiskā komēdija ar burvīgām ainavām un valdzinošiem aktieru smaidiem "Mīlestība eņģeļu pilsētā" kinoteātros jau no 29. septembra.

Mīlestība eņģeļu pilsētā

 

"Garsų pasaulio įrašai" informācija
http://gpicinema.com/lv/

Jauna kino versija par Selindžera dzīvi

27.09.2017, Filmu ziņas
Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojusi biogrāfiska drāma par vienu no populārākajiem un noslēpumainākajiem amerikāņu rakstniekiem Džeromu Deividu Selindžeru. Filma "Aiz kraujas rudzu laukā" ("Rebel in the Rye") tuvplānā ataino rakstnieka dzīves līdz šim mazizpētītākos notikumus, kas kļuva par iedvesmu un pamatu viņa pasaulslavenajam meistardarbam "Uz kraujas rudzu laukā".

VAI VIEGLI BŪT DIEVAM?

27.09.2017, Filmu ziņas
Olga Dolina ("Kino Raksti" rakstu autore) par psiholoģisko drāmu "Māt!" (Mother!)

"Kriminālās ekselences fonds" - pirmais treileris

27.09.2017, Filmu ziņas
Jaunās latviešu krimināl-komēdijas "Kriminālās ekselences fonds" veidotāji atrāda pirmo filmas treileri un paziņo iznākšanas laiku!

Harisons Fords atgriežas kulta trillera turpinājumā

27.09.2017, Filmu ziņas
Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojis pasaulē vadošo kinokritiķu atzinīgi novērtētais trilleris "Pa asmeni skrejošais 2049" ("Blade Runner 2049"). Tas ir spraigs turpinājums 1982. gadā tapušajam zinātniskās fantastikas trillerim "Pa asmeni skrejošais" ("Blade Runner"). Filma izpelnījās kino klasikas statusu, un to režisēja izcilais britu režisors Ridlijs Skots.

"Saļut-7" – uz patiesiem notikumiem balstīta asa sižeta drāma atklātā kosmosā

27.09.2017, Filmu ziņas
1985. gads. Padomju kosmosa stacija "Saļut-7" bezpilota režīmā atrodas orbītā un piepeši vairs neatbild uz lidojuma vadības centra sūtītajiem signāliem. Tā pazūd no radara ekrāna, lidojuma trajektorija nav prognozējama. 20 tonnu metāla riņķo ap Zemi un drīz var nokrist jebkurā planētas vietā. Katastrofa var notikt kuru katru mirkli...

Džeiks Džilenhols satricina ar drāmu "Stiprāks"

27.09.2017, Filmu ziņas
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvo biogrāfiskā drāma "Stiprāks" ("Stronger"). Filma, kurā galveno lomu atveido izcilais amerikāņu aktieris Džeiks Džilenhols, šobrīd tiek uzskatīta par vienu no reālākajām prestižās "Oskara" balvas pretendentēm un jau ar panākumiem tika izrādīta Toronto Starptautiskajā filmu festivālā.

Kinoteātros jauna Lego animācijas filma

27.09.2017, Filmu ziņas
Uz lielajiem ekrāniem nonākusi jauna animācijas filma visai ģimenei - "Lego Ninjago filma" ("The LEGO NINJAGO Movie"). Tas jau ir trešais leģendārās kino kompānijas "Warner Bros." radītais stāsts, kurā filmas varoņi līdz precīzākajai niansei iemieso visfantastiskākos "Lego" zemes iemītniekus.

"Svingeru" režisors Andrejs Ēķis uzsācis filmēt jaunu komēdiju

27.09.2017, Filmu ziņas
Pagājušā gada rudenī Latvijas skatītājus uzkarsēja provokatīvā komēdija "Svingeri". Skatītāju labvēlīgās atsauksmes un novērtējums iedvesmojis komandu atkal ķerties pie darba.

Saule, sangrija un silta, patīkama pēcgarša – īstais kino Latvijas rudenim

27.09.2017, Filmu ziņas
Rudens komforta filma "Ceļojums uz Spāniju" jau kinoteātros!

Jauna kino versija par Selindžera dzīvi

Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojusi biogrāfiska drāma par vienu no populārākajiem un noslēpumainākajiem amerikāņu rakstniekiem Džeromu Deividu Selindžeru. Filma "Aiz kraujas rudzu laukā" ("Rebel in the Rye") tuvplānā ataino rakstnieka dzīves līdz šim mazizpētītākos notikumus, kas kļuva par iedvesmu un pamatu viņa pasaulslavenajam meistardarbam "Uz kraujas rudzu laukā". Lasīt tālāk

VAI VIEGLI BŪT DIEVAM?

Olga Dolina ("Kino Raksti" rakstu autore) par psiholoģisko drāmu "Māt!" (Mother!) Lasīt tālāk

"Kriminālās ekselences fonds" - pirmais treileris

Jaunās latviešu krimināl-komēdijas "Kriminālās ekselences fonds" veidotāji atrāda pirmo filmas treileri un paziņo iznākšanas laiku! Lasīt tālāk

Harisons Fords atgriežas kulta trillera turpinājumā

Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojis pasaulē vadošo kinokritiķu atzinīgi novērtētais trilleris "Pa asmeni skrejošais 2049" ("Blade Runner 2049"). Tas ir spraigs turpinājums 1982. gadā tapušajam zinātniskās fantastikas trillerim "Pa asmeni skrejošais" ("Blade Runner"). Filma izpelnījās kino klasikas statusu, un to režisēja izcilais britu režisors Ridlijs Skots. Lasīt tālāk

"Saļut-7" – uz patiesiem notikumiem balstīta asa sižeta drāma atklātā kosmosā

1985. gads. Padomju kosmosa stacija "Saļut-7" bezpilota režīmā atrodas orbītā un piepeši vairs neatbild uz lidojuma vadības centra sūtītajiem signāliem. Tā pazūd no radara ekrāna, lidojuma trajektorija nav prognozējama. 20 tonnu metāla riņķo ap Zemi un drīz var nokrist jebkurā planētas vietā. Katastrofa var notikt kuru katru mirkli... Lasīt tālāk
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App