Filmu ziņas

Kinoteātros nonācis Kristofera Nolana jaunais šedevrs

Share
Uz kino ekrāniem pirmizrādi piedzīvojusi Kristofera Nolana - viena no mūsdienu ikoniskākā režisora - jaunākā filma "Denkerka" ("Dunkirk"). Tas ir pirmais izcilā režijas meistara veikums kara drāmu žanrā.

Vēsturiskā kara drāma "Denkerka" vēsta par spriedzes pilniem notikumiem Lamanša krastā Otrā pasaules kara laikā. Nelielā teritorijā ap Denkerkas ostu Francijā simtiem tūkstošu britu un sabiedroto karavīru ir ienaidnieku – vācu karaspēka - aplenkti. Bezizejas situācijā nonākušajiem kareivjiem aiz muguras ir tikai jūra, un viņu vienīgais glābiņš no nāves ir šķietami neiespējama evakuācija.

Denkerka

Kristofers Nolans tiek uzskatīts par vienu no šī brīža spilgtākajiem mūsdienu kinematogrāfistiem, kuram pa spēkam ir vissarežģītākie kino projekti. Turklāt, kā norāda kinokritiķi, arī šoreiz ambiciozais brits, kurš ir tādu pasaulslavenu filmu kā "Tumšais bruņinieks" ("The Dark Knight"), "Pirmsākums" ("Inception") un "Starp zvaigznēm" ("Interstellar") autors, Holivudas lielbudžeta filmu ir padarījis par mākslas darbu, kurā spriedze sasniedz maksimālu līmeni.

Denkerka

"Intīmi episka", "vienlaikus askētiska un eksplozīva", "impresionisma cienīgs mākslas darbs", "labākā kara drāma, kāda ir jebkad redzēta", "sensacionāla šī vārda labākajā nozīmē" – tie ir tikai daži no pasaulē prestižāko laikrakstu kinokritiķu izsaukumiem šonedēļ, kad profesionāļi sāka recenzēt kara drāmu "Denkerka" un prognozēja tai nevienu vien prestižu kinobalvu.

Denkerka

Episkā vēsturiskā stāsta pastāstīšanai režisors Kristofers Nolans ir sapulcinājis izcilu komandu. To vidū ir aktieri Toms Hārdijs, Marks Railenss, Kenets Branags un Kilians Mērfijs. Viņu veikumu ik brīdi paspilgtina viena no kinoindustrijas atzītākā komponista Hansa Cimmera daudznozīmīgā mūzika. Starp citu, filmas "Denkerka" aizkulišu informācija liecina, ka komponists ir ierakstījis Kristofera Nolana kabatas pulksteņa skaņas un filmā izmantojis tās visemocionālākajos brīžos. Savukārt režisors nav apmierinājies ar mūsdienu datortehnoloģiju iespējām un filmēšanas vajadzībām pieprasījis īstus jūras spēku flotes kuģus.

acmefilm.lv

Kinoteātros pirmizrāde animācijas filmai par emodži pasauli

24.07.2017, Filmu ziņas
Šonedēļ Latvijas kinoteātros sāks izrādīt vienu no neparastākajiem šīs vasaras kino projektiem. Animācijas stāsts visai ģimenei "Emodži filma" ("The Emoji Movie") ļauj nokļūt mūsdienās tik aktuālajā emodži jeb emocijzīmju zemē, kas, kā izrādās, ir neticami krāšņa un spraigiem notikumiem pilna.

Dēmoniskā lelle Anabella pārņem kinoteātrus

24.07.2017, Filmu ziņas
Kinokritiķi spriedzes pilno mistēriju trilleri "Anabella 2: Radīšana" jau ir paguvuši uzslavēt par iztēli rosinošo atmosfēru, mākslinieciski niansēto scenogrāfiju un psiholoģiski saistošajiem aktierdarbiem.

Uz kino ekrāniem sagaidīts leģendāra Stīvena Kinga romānu cikla ekranizējums

24.07.2017, Filmu ziņas
Kinoteātros nonācis kulta rakstnieka Stīvena Kinga vairāk nekā trīsdesmit gadu garumā tapušā fantāzijas romānu cikla ekranizējumu "Tumšais tornis" ("The Dark Tower"). Ambiciozajā kino projektā, kura saturisko kodolu veido astoņas grāmatas un kura uzņemšana izmaksāja vismaz 66 miljonu ASV dolāru, galvenās lomas atveido pasaulslavenie aktieri Metjū Makonahijs un Idriss Elba.

Viņa bija vienkārša istabene, bet nu ir... Madāma

24.07.2017, Filmu ziņas
Laiks noskatīties klasisku romantisko komēdiju!

Viņš atgriežas 3D formātā - jau augustā!

24.07.2017, Filmu ziņas
Pirms ceturtdaļgadsimta, kad filmā "Terminators 2: Pastarā diena" izdzirdējām Mistera Visuma dzelžaino frāzi "I'll be back" ("Es atgriezīšos"), mums ne prātā nenāca, ka reiz tā atkal skanēs kinozālēs.

Biogrāfiskā drāma "Stikla pils" - jau uz kino ekrāniem

24.07.2017, Filmu ziņas
Tas ir aizkustinošs stāsts par ģimeni, kas dzīvo ārpus ierastajiem rāmjiem, un beznosacījuma mīlestību pāri visam.

Vara Braslas jaunās filmas pirmais treileris (video)

24.07.2017, Filmu ziņas
Vara Braslas ģimenes spēlfilmai "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru", kuru uz ekrāniem gaidām augustā kā pirmo filmu Nacionālā Kino centra programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei, publiskots pirmais treileris!

Džeimss Kamerons atklāj, kā konvertēts "Terminators 2"

24.07.2017, Filmu ziņas
Pēc filmas "Terminators 2: Sprieduma diena" jaunās 3D versijas skates Berlīnes kinofestivālā režisors Džeimss Kamerons videokonferencē atbildēja uz festivāla rīkotāju un filmas fanu jautājumiem. Intervijas laikā režisors bija lieliskā omā un pa jokam sāka videokonferenci, teikdams, ka viņa rīcībā bijuši veseli 26 gadi, lai sagatavotos šai intervijai.

Kinoteātros pirmizrāde animācijas filmai par emodži pasauli

Šonedēļ Latvijas kinoteātros sāks izrādīt vienu no neparastākajiem šīs vasaras kino projektiem. Animācijas stāsts visai ģimenei "Emodži filma" ("The Emoji Movie") ļauj nokļūt mūsdienās tik aktuālajā emodži jeb emocijzīmju zemē, kas, kā izrādās, ir neticami krāšņa un spraigiem notikumiem pilna. Lasīt tālāk

Dēmoniskā lelle Anabella pārņem kinoteātrus

Kinokritiķi spriedzes pilno mistēriju trilleri "Anabella 2: Radīšana" jau ir paguvuši uzslavēt par iztēli rosinošo atmosfēru, mākslinieciski niansēto scenogrāfiju un psiholoģiski saistošajiem aktierdarbiem. Lasīt tālāk

Uz kino ekrāniem sagaidīts leģendāra Stīvena Kinga romānu cikla ekranizējums

Kinoteātros nonācis kulta rakstnieka Stīvena Kinga vairāk nekā trīsdesmit gadu garumā tapušā fantāzijas romānu cikla ekranizējumu "Tumšais tornis" ("The Dark Tower"). Ambiciozajā kino projektā, kura saturisko kodolu veido astoņas grāmatas un kura uzņemšana izmaksāja vismaz 66 miljonu ASV dolāru, galvenās lomas atveido pasaulslavenie aktieri Metjū Makonahijs un Idriss Elba. Lasīt tālāk

Viņa bija vienkārša istabene, bet nu ir... Madāma

Laiks noskatīties klasisku romantisko komēdiju! Lasīt tālāk

Viņš atgriežas 3D formātā - jau augustā!

Pirms ceturtdaļgadsimta, kad filmā "Terminators 2: Pastarā diena" izdzirdējām Mistera Visuma dzelžaino frāzi "I'll be back" ("Es atgriezīšos"), mums ne prātā nenāca, ka reiz tā atkal skanēs kinozālēs. Lasīt tālāk
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App