Filmu ziņas

Vara Braslas jaunās filmas pirmais treileris (video)

Share
Vara Braslas ģimenes spēlfilmai "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru", kuru uz ekrāniem gaidām augustā kā pirmo filmu Nacionālā Kino centra programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei, publiskots pirmais treileris!

1. jūnijā – Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā - Filmu studija F.O.R.M.A. platformā YouTube publiskojusi jaunās filmas treileri.

Filma Vectēvs, kas bīstamāks par datoru stāsta par lielpilsētas puiku Oskaru, kuram vasara jāpavada mazpilsētiņā pie vectēva. Diemžēl vectēvam nepatīk nīkšana pie datora, netīras krūzītes un meli, turklāt viņam ir arī daži principi. No kariņa līdz sadarbībai un pat draudzībai – kā tas iespējams? Bērnu lomās – Markuss Jānis Eglītis no Carnikavas un Eva Ozola no Kuldīgas. Pieaugušo lomās Mārtiņš Vilsons, Akvelīna Līvmane, Mārtiņš Meiers, Lauris Dzelzītis, Uldis Dumpis, Alise Polačenko, Vizma Kalme, Inese Pudža un citi. Kaķa Bambāna lomā – ventspilnieks Samuraj Lux Hugo Boss, otrā plāna kaķa lomā rīdzinieks Muris.

Vectēvs, kas bīstamāks par datoru

Kinodarba Vectēvs, kas bīstamāks par datoru scenārija autors ir Alvis Lapiņš, operators Uldis Jancis, mākslinieks Mārtiņš Milbrets, skaņu režisors Anrijs Krenbergs, mūzikas autors Emīls Zilberts un producents Gatis Upmalis. Filmu producē studija F.O.R.M.A., kam Latvijā ir vislielākā pieredze ģimenes filmu veidošanā – iepriekš veidotas filmas Mazie laupītāji (2009) un Ūdensbumba resnajam runcim (2004).

Nacionālā kino centra programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei kopumā top 16 pilnmetrāžas filmas – sešas spēlfilmas, divas animācijas un astoņas dokumentālās filmas. Vectēvs, kas bīstamāks par datoru ir pirmā Latvijas simtgades filma, kas nonāk uz ekrāniem jau šogad (tas notiks 18. augustā), vēlāk rudenī plānotas vēl divas dokumentālo filmu pirmizrādes.

Vectēvs, kas bīstamāks par datoru

https://www.facebook.com/vectevsbistams
https://twitter.com/BVectevs
http://www.draugiem.lv/braslasvectevs/

Latvijas filmas Latvijas simtgadei

"Brīnumsieviete" tās radītājiem izmaksāja 120 miljonus

05.06.2017, Filmu ziņas
Latvijas kinoteātros ir skatāma vērienīgā fantastikas filma "Brīnumsieviete" ("Wonder Woman"). Šis krāšņā kino stāstā pārvērstais leģendārais komikss ir Holivudas industrijas atgriešanās pie sievietēm supervaronēm kā centrālā tēla pēc 12 gadu ilgas pauzes.

"Nejaukais es 3" jaunais treileris

05.06.2017, Filmu ziņas
Noskaties jauno, latviešu valodā ieskaņoto treileri!

Džeimss Kamerons atklāj, kā konvertēts "Terminators 2"

05.06.2017, Filmu ziņas
Pēc filmas "Terminators 2: Sprieduma diena" jaunās 3D versijas skates Berlīnes kinofestivālā režisors Džeimss Kamerons videokonferencē atbildēja uz festivāla rīkotāju un filmas fanu jautājumiem. Intervijas laikā režisors bija lieliskā omā un pa jokam sāka videokonferenci, teikdams, ka viņa rīcībā bijuši veseli 26 gadi, lai sagatavotos šai intervijai.

"Vāģi 3" - pirmais treileris un plakāts

05.06.2017, Filmu ziņas
Zibens Makvīns un viņa draugi vasarā dosies jaunos piedzīvojumos - noskaties pirmo treileri!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App