Filmu ziņas

"Brīnumsieviete" tās radītājiem izmaksāja 120 miljonus

Share
Latvijas kinoteātros ir skatāma vērienīgā fantastikas filma "Brīnumsieviete" ("Wonder Woman"). Šis krāšņā kino stāstā pārvērstais leģendārais komikss ir Holivudas industrijas atgriešanās pie sievietēm supervaronēm kā centrālā tēla pēc 12 gadu ilgas pauzes.

Filma "Brīnumsieviete" vēsta par amazoņu princesi Diānu, kura ir audzināta un trenēta, lai kļūtu par neuzveicamu kareivi. Augusi noslēgtā salā, viņa līdz šim nav satikusi nevienu cilvēku. Viss mainās brīdī, kad jūras malā tiek izskalots amerikāņu pilots, kurš izstāsta Diānai par karu un šausmām, kas valda citur pasaulē. Amazoņu princese nolemj doties līdzi vīrietim, lai izbeigtu nežēlību un karus. Negaidītais dzīves pagrieziens Diānai ļauj apjaust savu patieso spēku un likteni.

Brīnumsieviete

Holivudas aizkulišu informācija liecina, ka fantastikas filmas "Brīnumsieviete" uzņemšana izmaksājusi aptuveni 120 miljonus ASV dolārus. Tas ir krietni vairāk nekā pēdējos gados ir atvēlēts vīriešu supervaroņu filmu radīšanai. Rezultātā ir tapis sava žanra cienīgs līderis, kurš kino profesionāļu vidū īpaši tiek izcelts par aizraujošiem specefektiem, veiksmīgu vēsturisko faktu un fantastikas elementu sinerģiju, kā arī iedvesmojošu vēstījumu.

Brīnumsieviete

Filmas "Brīnumsieviete" režiju ir uzņēmusies amerikāņu režisore Petija Dženkinsa. Viņa pasauli satricināja un savu slavas mirkli piedzīvoja 2003. gadā, kad kino skatītāju vērtējumam nodeva filmu "Monstrs" ("Monster"). Šajā emocionāli piesātinātajā kino stāstā par dzīves lauztu sieviešu attiecībām galvenās lomas atveidoja Šarlīze Terona un Kristina Riči. 

www.acmefilm.lv

Vara Braslas jaunās filmas pirmais treileris (video)

05.06.2017, Filmu ziņas
Vara Braslas ģimenes spēlfilmai "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru", kuru uz ekrāniem gaidām augustā kā pirmo filmu Nacionālā Kino centra programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei, publiskots pirmais treileris!

"Nejaukais es 3" jaunais treileris

05.06.2017, Filmu ziņas
Noskaties jauno, latviešu valodā ieskaņoto treileri!

Džeimss Kamerons atklāj, kā konvertēts "Terminators 2"

05.06.2017, Filmu ziņas
Pēc filmas "Terminators 2: Sprieduma diena" jaunās 3D versijas skates Berlīnes kinofestivālā režisors Džeimss Kamerons videokonferencē atbildēja uz festivāla rīkotāju un filmas fanu jautājumiem. Intervijas laikā režisors bija lieliskā omā un pa jokam sāka videokonferenci, teikdams, ka viņa rīcībā bijuši veseli 26 gadi, lai sagatavotos šai intervijai.

"Vāģi 3" - pirmais treileris un plakāts

05.06.2017, Filmu ziņas
Zibens Makvīns un viņa draugi vasarā dosies jaunos piedzīvojumos - noskaties pirmo treileri!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App