Filmu ziņas

"Nejaukais es 3" jaunais treileris

Share
Noskaties jauno, latviešu valodā ieskaņoto treileri!

Gru un minionu komanda atgriezīsies animācijas filmā "Nejaukais es 3", jo tikai viņiem (un superslepenajai organizācijai) ir pa spēkam notvert ļaundari Baltazaru Bretu! Un ko domājies - Gru satiks savu dvīņubrāli Dru! Tas tik būs jautri!

Filmas galveno varoņu - dvīņubrāļu Gru un Dru lomas (jā, abas lomas!) ieskaņojis aktieris Jānis Jarāns. Pārējo varoņu lomas filmā ieskaņojuši aktieri Ainārs Ančevskis, Pēteris Liepiņš, Juris Kalniņš, Santa Didžus, Jānis Skanis, Gunta Virkava, Liene Gāliņa, Dainis Porgants, Artis Robežnieks, Ilze Ķuzule, Edgars Lipors un Dace Vītola.

"Nejaukais es 3" varoņu jaunie nedarbi – uz kinoekrāniem no 26. jūnija!

FB Facebook pasākums (atzīmē kalendārā)

Nejaukais es 3

Nejaukais es 3

Vara Braslas jaunās filmas pirmais treileris (video)

30.05.2017, Filmu ziņas
Vara Braslas ģimenes spēlfilmai "Vectēvs, kas bīstamāks par datoru", kuru uz ekrāniem gaidām augustā kā pirmo filmu Nacionālā Kino centra programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei, publiskots pirmais treileris!

"Brīnumsieviete" tās radītājiem izmaksāja 120 miljonus

30.05.2017, Filmu ziņas
Latvijas kinoteātros ir skatāma vērienīgā fantastikas filma "Brīnumsieviete" ("Wonder Woman"). Šis krāšņā kino stāstā pārvērstais leģendārais komikss ir Holivudas industrijas atgriešanās pie sievietēm supervaronēm kā centrālā tēla pēc 12 gadu ilgas pauzes.

Džeimss Kamerons atklāj, kā konvertēts "Terminators 2"

30.05.2017, Filmu ziņas
Pēc filmas "Terminators 2: Sprieduma diena" jaunās 3D versijas skates Berlīnes kinofestivālā režisors Džeimss Kamerons videokonferencē atbildēja uz festivāla rīkotāju un filmas fanu jautājumiem. Intervijas laikā režisors bija lieliskā omā un pa jokam sāka videokonferenci, teikdams, ka viņa rīcībā bijuši veseli 26 gadi, lai sagatavotos šai intervijai.

"Vāģi 3" - pirmais treileris un plakāts

30.05.2017, Filmu ziņas
Zibens Makvīns un viņa draugi vasarā dosies jaunos piedzīvojumos - noskaties pirmo treileri!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App