Filmu ziņas

Holivudas karstākais aktieru pāris: Lorensa un Prats

Share
Šobrīd par vienu no mediju iemīļotākajiem aktieru pāriem ir kļuvuši Dženifera Lorensa un Kriss Prats. Abi Holivudas jaunās paaudzes spīdekļi pēdējo mēnešu laikā ir ne tikai aktīvi prezentējuši savu jaunāko veikumu - zinātnisko fantastikas trilleri "Pasažieri" ("Passengers"), bet arī publiski pauduši apliecinājumus savai ciešajai draudzībai.

Kaut kino kritiķu vidū tiek runāts par neticami perfekto ķīmiju, kas valda starp abiem aktieriem vērienīgajā kosmosa filmā "Pasažieri", tomēr gan Dženifera Lorensa, gan Kriss Prats noliedz, ka viņus saista kas vairāk par koleģiāli draudzīgām attiecībām. Abi gan atzīst, ka pēdējā laikā ir ļoti satuvinājušies.

Pasažieri

To, ka vieni no savas paaudzes talantīgākajiem aktieriem patiešām ir kļuvuši par labiem draugiem, apstiprina arī viņu izteikumi intervijās. Tie gan parasti tiek izpausti asa sarkasma veidā. Tā, piemēram, nesen Kriss Prats raidījumā BBC Radio 1 Dženiferai Lorensai veltīja šādus vārdus: "Es tev jau esmu teicis, ka tu manās acīs aktiermeistarībā esi vienlīdzīga ar Adeli dziedāšanā… Es ienīstu Adeli." Savukārt Dženifera Lorensa ir teikusi, ka filmēšanās ar Krisu Pratu esot bijis "murgs, taču ar pamatīgu smieklu devu".

Trilleris "Pasažieri" šobrīd ir vērojams arī Latvijas kinoteātros. Tas vēsta par iespaidīgu kosmosa kuģi ar tūkstošiem pasažieru, kuri ir iegremdēti mākslīgajā miegā, lai pēc neticami gara ceļa tiktu pamodināti uz citas planētas un kļūtu par tās apdzīvotājiem. Sistēmas kļūdas dēļ divi šīs vērienīgās misijas pasažieri – vīrietis un sieviete – pamostas ātrāk. Viņi nonāk neapskaužamā situācijā, jo līdz ceļojuma galapunktam jālido vēl 90 gadi. Samierinājušies ar faktu, ka turpmākā dzīve jāpavada divatā milzīgajā kosmosa kuģī, abi satuvinās. Pēkšņi ierasto ritmu izjauc fakts, ka kuģim draud briesmas. Tagad vienīgi abu neguļošo misijas dalībnieku spēkos ir izglābt pašiem sevi un visus pārējos pasažierus. 

Pasažieri

Kino kritiķu vidū valda viedoklis, ka kosmosa trillera "Pasažieri" veiksmes atslēga ir  galveno lomu atveidotāji. Aktieri Kriss Prats un Dženifera Lorensa kino recenzijās tiek dēvēti par talantīgiem profesionāļiem, kuri perfekti sajūt partneri un ar savu aktiermeistarību spēj radīt tik intensīvu stāstu, ka ikvienam kino skatītājam ir garantēts līdzpārdzīvojums.

Profesionāļu vidū atzinību ir izpelnījušies arī šī kino darba spriedzes kāpinājumi un greznais kosmosa kuģa interjers, kurā ne mazāk spoži izskatās galveno varoņu augsto modes namu cienīgie tērpi.

Starp citu, jau iepriekšējā gadā tika ziņots, ka Dženifera Lorensa par dalību kosmosa trillerī "Pasažieri" saņems aptuveni 20 miljonus ASV dolārus, savukārt Kriss Prats nopelnīs aptuveni 12 miljonus ASV dolārus. Iespaidīgais honorārs Dženiferai Lorensai jau otro gadu pēc kārtas ļauj būt līderei vislabāk atalgoto aktrišu sarakstā.

www.acmefilm.lv

Kā tika veidots pats ambiciozākais vēsturiskais Krievijas kinoeposs "Vikings"

06.01.2017, Filmu ziņas
No 6. janvāra kinoteātros varēs noskatīties iespaidīgo, grandiozo, pašu dārgāko Krievijas gada filmu "Vikings". Šis kinodarbs gaidīts gadiem – tikai sagatavošanās periods, dekorāciju un ainu veidošana prasīja 7 gadus.

Gada skaistākais kino stāsts – mūzikls "La La Land: Kalifornijas sapņi"

06.01.2017, Filmu ziņas
Piesātinātais kino stāsts jau ir izpelnījies septiņas nominācijas prestižajai kino balvai "Zelta globuss" un tiek uzskatīta par līderi gaidāmajā cīņā par "Oskara" balvām.

"Vāģi 3" - pirmais treileris un plakāts

06.01.2017, Filmu ziņas
Zibens Makvīns un viņa draugi vasarā dosies jaunos piedzīvojumos - noskaties pirmo treileri!
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram