Filmu ziņas

Zīmējumu konkurss ar filmiņu "Koko noslēpums"

Share
Par godu šī brīža populārākajai animācijas filmai "Koko noslēpums" aicinām piedalīties zīmējumu konkursā un laimēt balviņas ar filmas simboliku.

Piedalies zīmējumu konkursā - uzzīmē kādu (vai vairākus) no animācijas filmas "Koko noslēpums" varoņiem (iedvesmai), zīmējumu nofotografē un līdz 25. janvārim (ieskaitot) atsūti uz kino@forumcinemas.lv ar norādi "Konkurss", pieminot autora vārdu un vecumu.

No iesūtītajiem darbiem izvēlēsimies 5 interesantākos, kuru autori saņems kādu no balvām:

Koko noslēpums - balvas

 


Par filmu "Koko noslēpums":

Migels dzīvo nelielā meksikāņu ciematā un sapņo kļūt par muzikantu. To viņš dara slepus, jo dēļ pagātnes notikumiem Migela ģimenē mūzika tur tiek uzskatīta par lāstu. Negaidīti Migels atklāj, ka starp viņu un viņa iemīļotāko dziedātāju Ernesto de la Krusu, kurš jau atrodas aizsaulē - eksistē savāda saikne. Savu sapņu īstenošanai, Migels nolemj doties piedzīvojumiem pilnā ceļojumā, lai satiktos ar savu elku.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā. Filma 2D un 3D formātā.
 

 

Koko noslēpums

Brīvam brīdim - filmas "Koko noslēpums" krāsojamās lapas un labirints:

Koko noslēpums Koko noslēpums Koko noslēpums

Koko noslēpums Koko noslēpums Koko noslēpums

Jauna animācijas filmai visai ģimenei

16.01.2018, Filmu ziņas
Jau šajā piektdienā, 19. janvārī, Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos visu ģimeni uzrunājoša animācijas filma "Kukaiņu slepenā dzīve" ("Drôles de Petites Bêtes"). Tās scenārija pamatā ir populāra franču-dāņu bērnu rakstnieka un ilustratora Antona Kringsa grāmatas par aizraujošiem notikumiem rosīgā kukaiņu pasaulē.

Kinoteātros sezonas skaistākā un pārsteidzošākā drāma

16.01.2018, Filmu ziņas
Šonedēļ pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvos prestižos kinofestivālos iemīļotā itāļu režisora Lukas Gvadanjīno jaunākā filma "Sauc mani savā vārdā" ("Call Me by Your Name").

Liams Nīsons atgriežas ar aizraujošu spriedzes trilleri

16.01.2018, Filmu ziņas
Uz kino ekrāniem nonācis jauns spriedzes un mistikas pilns trilleris "Cilvēks vilcienā" (The Commuter) ar Oscar balvas nominantiem Liamu Nīsonu un Veru Farmingu galvenajās lomās.

Nervus kutinošs turpinājums šausmu filmu sērijā "Astrāls"

16.01.2018, Filmu ziņas
Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojusi nervus kutinoša šausmu filma visiem rēgu faniem – "Astrāls: Pēdējā atslēga" (Insidious: The Last Key), kas ir ceturtais stāsts pazīstamajā šausmu filmu sērijā.

Jauna "Ekipāžas" un "Leģendas Nr. 17" veidotāju drāma "Virzība augšup"

16.01.2018, Filmu ziņas
Aizkustinoša filma par vēsturisku basketbola spēli - "Virzība augšup". Vienu no galvenajām lomām līdz ar V. Maškovu filmā tēlo Rīgas M.Čehova krievu teātra aktieris Kirils Zaicevs.

"Svingeru" režisors Andrejs Ēķis uzsācis filmēt jaunu komēdiju

16.01.2018, Filmu ziņas
Pagājušā gada rudenī Latvijas skatītājus uzkarsēja provokatīvā komēdija "Svingeri". Skatītāju labvēlīgās atsauksmes un novērtējums iedvesmojis komandu atkal ķerties pie darba.
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App