Aktuālās filmas

Līdz 16 g.v. - neiesakām
Brīnišķīgā laikmeta beigas
Конец прекрасной эпохи
Staņislava Govoruhina jaunā filma, kas uzņemta pēc Sergeja Dovlatova biogrāfiskā stāsta "Kompromiss" motīviem, stāsta par laikmetu, kurā radīja, neskatoties uz aizliegumiem, nodarbojās ar seksu, kura nebija, un cīnījās par tiesībām tapt sadzirdētiem par spīti visaptverošai kontrolei. Laikmetu, no kura beigām baidījās un gaidīja...
Kinoteātros no: 09.10.2015, Filmas garums: 1h 35 min
Žanrs: Komēdija, drāma
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Labirinta skrējējs: Ugunskristības
Maze Runner: The Scorch Trials
Labirints ir iziets, taču tas bija tikai sākums. Izdzīvojušajiem ir lemts veikt nākamo pārbaudījumu, kuru ir sagatavojusi slepenā organizācija. Svelošajā tuksnesī viņus gaidīs daudz bīstamākas lietas par tām, kuras bija sastopamas Labirintā. Ir pienācis laiks ugunskristībām. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Kinoteātros no: 18.09.2015, Filmas garums: 2h 11 min
Žanrs: Trilleris, asa sižeta filma, zinātniskā fantastika
Režisors:
Wes Ball
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Marsietis
The Martian
Pēc notikušās vētras uz Marsa astronauts Marks Votnijs ir bez vēsts pazudis un oficiāli pasludināts par bojā gājušu, tāpēc viņa komanda dodas atpakaļceļā uz Zemi bez viņa.
Kinoteātros no: 02.10.2015, Filmas garums: 2h 14 min
Žanrs: Piedzīvojumu filma, asa sižeta filma, zinātniskā fantastika
Režisors:
Ridley Scott
Līdz 7 g.v. - neiesakām
Pens: Piedzīvojumi Nekurnekadzemē
Pan
Pīters Pens ir drosmīgs zēns, kurš negrib kļūt pieaudzis. Viņš mīt teiksmainajā salā Nekurnekadzemē kopā ar pirātiem, indiāņiem un pazaudētajiem puikām. Taču kā viņš tur nokļuva? Kā sākās viņa dzīvesstāsts? Kādā naktī Pīteru nolaupa pirāti un aizved uz brīnumaino Nekurnekadzemi.
Kinoteātros no: 09.10.2015, Filmas garums: 1h 51 min
Žanrs: Piedzīvojumu filma, ģimenes filma, fantāzija
Režisors:
Joe Wright
Līdz 16 g.v. - neiesakām
Atvaļinājums
Vacation
Iepazīstieties ar Grisvoldu ģimenes jauno paaudzi! Rastijs Grisvolds nu ir pieaudzis un pats kļuvis par ģimenes galvu. Sekojot sava tēva piemēram un cerot stiprināt ģimenes saites, Rastijs nolemj aizvest sievu un abus dēlus ceļojumā pāri visai valstij uz Amerikas foršāko ģimenes atrakciju parku "Vallija pasaule".
Kinoteātros no: 04.09.2015, Filmas garums: 1h 39 min
Žanrs: Piedzīvojumu filma, komēdija
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Everests
Everest
Filmas pamatā - patiesi notikumi. 1996. gada 10. maijā Himalaju kalnos divas alpīnistu ekspedīcijas uzsāk pēdējo posmu ceļā uz Everesta smaili. Viņiem ceļā stājas viena no spēcīgākajām vētrām cilvēces vēsturē.
Kinoteātros no: 25.09.2015, Filmas garums: 2h 01 min
Žanrs: Trilleris, piedzīvojumu filma, drāma
Režisors:
Baltasar Kormákur
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Lielais Kristaps. Atklāšanas programma
Lielais Kristaps. Atklāšanas programma
Festivāla atklāšanas programmā skatītājus gaida tikšanās ar leģendāro filmu mākslinieku Viktoru Šildknehtu, kurš strādājis pie Sergeja Eizenšteina un cēlis Rīgas Kinostudiju; Ukrainas mazpilsētas Hersonas dzīvespriecīgo un talantīgo bērnu diksilenda pūtēju orķestri un vēl agrāk nepieredzēts ceļojums attēlu pasaulē, kurā galvenā loma ir sievietei. --- FILMAS SMARŽA: Lielā kino kapteinis jeb visgodīgākie un patiesākie dzīves stāsti, ko pavēstījis pats Viktors Šildknehts, jūrnieks, mākslinieks un Latvijas pilsonis Dokumentālā filma "Šodien jūs dzirdēsiet manu pašu godīgāko un patiesāko stāstu, kā es pirms 90 gadiem uzņēmu kino kopā ar Sergeju Eizenšteinu un Pudovkinu, kā šāvu bultas filmā "Ivans Bargais", par to, kā mācīju Sarkano armiju slēpot, par to, kā cēlu Rīgas kinostudiju, par Jūras kuģiem, Staļinu un dzīvi Visumā." Viktors Šildknehts, 96 gadi . Filmu mākslinieks, Rīgā Režisors Vladislavs Ščepins, producenti Vladislavs Ščepins, Mareks Bērents, Kristiāns Luhaers Screen Vision --- Diksilenda.
Kinoteātros no: 15.09.2015, Filmas garums: 1h 40 min
Žanrs: Animācija, dokumentāla filma
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Nesaprātīgs cilvēks
Irrational Man
Pasaulslavenā režisora un scenārista Vudija Alena jaunākais meistardarbs. Mazā universitātes pilsētā ierodas filozofijas profesors Eibs Lukass, kurš atrodas eksistenciālā pusmūža krīzē. Viņam nekas dzīvē nesagādā prieku, viņš ir zaudējis interesi par visiem saviem hobijiem un atrodas emocionāla bezdibeņa priekšā.
Kinoteātros no: 11.09.2015, Filmas garums: 1h 36 min
Žanrs: Komēdija, drāma
Režisors:
Woody Allen
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Upurējot bandinieku
Pawn Sacrifice
Patiess stāsts, kas risinās Aukstā kara laikā, par šaha pasaules brīnumbērnu Bobiju Fišeru. Viņš nokļūst divu pasaules lielvaru savstarpējās cīņas vidū brīdī, kad izaicina pasaules čempionu Borisu Spaski no Padomju Savienības.
Kinoteātros no: 25.09.2015, Filmas garums: 1h 54 min
Žanrs: Drāma, vēsturiska, biogrāfija
Režisors:
Edward Zwick
Līdz 16 g.v. - neiesakām
Melnā mise
Black Mass
Pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados FIB aģents Džons Konolijs savervēja īru mafijas vadītāju Džeimsu Baldžeru, ar iesauku Vaitijs, cīņai pret viņu kopīgo ienaidnieku - itāļu mafiju.
Kinoteātros no: 02.10.2015, Filmas garums: 2h 02 min
Žanrs: Drāma, detektīvfilma, asa sižeta filma
Režisors:
Scott Cooper
Līdz 7 g.v. - neiesakām
Pastaiga
The Walk
12 cilvēki ir staigājuši pa Mēnesi. Taču tikai franču akrobāts Filips Petī uz visiem laikiem paliks vienīgais cilvēks, kas pagājušā gadsimta 70. gados pārgāja pa virvi starp nu vairs jau neeksistējošiem Pasaules tirdzniecības centra dvīņu torņiem Ņujorkā.
Kinoteātros no: 09.10.2015, Filmas garums: 2h 03 min
Žanrs: Piedzīvojumu filma, drāma, biogrāfija
Režisors:
Robert Zemeckis
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Praktikants
The Intern
Septiņdesmitgadīgais atraitnis Bens Vitakers ir sapratis, ka pensijas laiks nebūt nav tik rožains, kā stāsta, tādēļ nešauboties izmanto izdevību atgriezties darba dzīvē. Solīdais kungs kļūst par praktikantu tīmekļa modes vietnē, kuru dibinājusi un vada jauna un enerģiska sieviete Džūlsa Ostina.
Kinoteātros no: 25.09.2015, Filmas garums: 2h 01 min
Žanrs: Komēdija
Režisors:
Nancy Meyers
Līdz 7 g.v. - neiesakām
Mēness sargs
Mune, le gardien de la lune
Mazais un nebēdnīgais fauns vārdā Mūns visiem, arī viņam pašam par milzu pārsteigumu tiek izvēlēts par jauno Mēness sargu, un nu viņa uzdevums ir pieskatīt Mēnesi un gādāt par sapņu valstības mieru un labklājību.
Kinoteātros no: 02.10.2015, Filmas garums: 1h 25 min
Žanrs: Animācija
Līdz 16 g.v. - neiesakām
Sicario: Narkokarš
Sicario
Pēc brutālas operācijas ideālistiska FIB aģente Keita (Emīlija Blanta) tiek pievienota elitārai, bet slepenai vienībai, kuras uzdevums ir iznīcināt Meksikas narkokarteli reizi pār visām reizēm.
Kinoteātros no: 18.09.2015, Filmas garums: 2h 01 min
Žanrs: Trilleris, detektīvfilma, asa sižeta filma
Režisors:
Denis Villeneuve
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Vīrs no U.N.C.L.E.
The Man from U.N.C.L.E.
Ir sešdesmito gadu sākums, Aukstais karš rit pilnā sparā, taču CIP aģents Solo un VDK aģents Kurjakins spiesti apvienoties kopīgā misijā, lai apturētu noslēpumainu starptautisku kriminālu organizāciju, kuras mērķis ir destabilizēt trauslo līdzsvaru starp lielvarām, izmantojot kodolieročus un citas tehnoloģijas.
Kinoteātros no: 21.08.2015, Filmas garums: 1h 56 min
Žanrs: Piedzīvojumu filma, komēdija, asa sižeta filma
Režisors:
Guy Ritchie
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Lielais Kristaps. Mans Tēvs baņķieris un dokumentālās īsfilmas VI
Lielais Kristaps. Mans Tēvs baņķieris un dokumentālās īsfilmas VI
Programma apvieno trīs filmas. Filmā “Mans tēvs baņķieris” režisore seko notikumiem 90. gados, kad viņas tēvs – bankrotējušas bankas prezidents – pazūd bez vēsts.
Kinoteātros no: 22.09.2015, Filmas garums: 1h 49 min
Žanrs: Dokumentāla filma
Bez vecuma ierobežojuma
Ups! Kuģis pazudis...
Ooops! Noah is Gone...
Nestriāni Deivs un viņa dēls Finijs grasās no gaidāmajiem plūdiem glābties šķirstā. Taču visiem vietas nepietiek. Vai nu tāpēc, ka ir neparasti, vai tāpēc, ka bailēs izlaiž gaisā krāsainu, blīvu mākonīti ar nejauku smaku, nestriāni netiek iekļauti Noasa šķirstā ielūgto sarakstā... Filma dublēta latviešu un krievu valodā. Filma 2D un 3D formātā.
Kinoteātros no: 11.09.2015, Filmas garums: 1h 27 min
Žanrs: Piedzīvojumu filma, komēdija, animācija, ģimenes filma
Bez vecuma ierobežojuma
Prāta spēles
Inside Out
Railija ir parasta 11-gadīga skolniece un, kā jebkuram no mums, viņas uzvedību nosaka piecas galvenās emocijas: Laime, Nemiers, Niknums, Nepatika un Melanholija. Te izrādās, ka Railijai un viņas vecākiem ir jāpārvācas uz dzīvi no mazas pilsētiņas uz trokšņainu megapoli.
Kinoteātros no: 14.08.2015, Filmas garums: 1h 41 min
Žanrs: Piedzīvojumu filma, komēdija, animācija, ģimenes filma
Režisors:
Pete Docter
Līdz 16 g.v. - neiesakām
Lielais Kristaps. Spēles īsfilmas IV
Lielais Kristaps. Spēles īsfilmas IV
Programmā iekļauti pieci stāsti, kurus vieno vīrieša tēls - puisis, kurš maniakāli apsēsts ar tīrīgumu, vēl kāds, kurš uzskata, ka ir augšāmcēlies no mirušajiem, vīrietis, kurš spiests aizstāvēt savu pašcieņu savādos apstākļos un divi brāļi, kuri dzīves grūtībām pieiet vienkāršāk kā dažs labs.
Kinoteātros no: 22.09.2015, Filmas garums: 1h 40 min
Žanrs: Trilleris, komēdija, drāma, asa sižeta filma, fantastika
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Lielais Kristaps. Dokumentālās īsfilmas I
Lielais Kristaps. Dokumentālās īsfilmas I
Programmā iekļautas filmas, kurās tiksimies ar pianistu Vestardu Šimku, dzejnieku Jāni Rokpelni, producenti un scenāristi Elvitu Ruku un domātāju Uģi Kuģi. Personības ir katras sabiedrības toņkārtas veidotājas, bet...Kāpēc gan tāds nevarētu būt arī cirks? Lai arī cik nepatīkami apstākļi tajā nebūtu gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem?
Kinoteātros no: 22.09.2015, Filmas garums: 1h 50 min
Žanrs: Dokumentāla filma
Līdz 16 g.v. - neiesakām
Vīzijas
Visions
Lai būtu tuvāk savam vīram, sieviete stāvoklī pārceļas uz vīnogu fermu. Tur viņu sāk vajāt biedējošas vīzijas... Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Kinoteātros no: 02.10.2015, Filmas garums: 1h 23 min
Žanrs: Trilleris, šausmu filma
Režisors:
Kevin Greutert
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Neiespējamā misija: Slepenā nācija
Mission: Impossible - Rogue Nation
Ītana Hanta un viņa komandas jaunā neiespējamā misija: izsekot un deaktivizēt sindikātu – starptautiska mēroga slepeno aģentu organizāciju, kuras uzdevums ir iznīcināt NMS aģentūru. Sindikāta mērķis ir iedibināt jaunu pasaules kārtību un īstenot virkni plaša mēroga teroraktu.
Kinoteātros no: 07.08.2015, Filmas garums: 2h 11 min
Žanrs: Trilleris, piedzīvojumu filma, asa sižeta filma
Līdz 16 g.v. - neiesakām
Lielais Kristaps. Dokumentālās īsfilmas IV
Lielais Kristaps. Dokumentālās īsfilmas IV
Programma apvieno trīs filmas, kuras caurvij cilvēka veselības jautājumi.
Kinoteātros no: 16.09.2015, Filmas garums: 2h 04 min
Žanrs: Dokumentāla filma
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Lielais Kristaps. Spēles īsfilmas III
Lielais Kristaps. Spēles īsfilmas III
Programmā iekļautas sešas filmas. Jauna pāra centieni pārdzīvot meitiņas nāvi; noslēpumaina viela, kura dod spēju lidot; valsts prezidenta satikšanās ar pagātni; narkotiku vilinājums un sievietes centieni būt skaistākai, nekā to devusi daba...Modernas un arī pārlaicīgas tēmas no dažādu režisoru skatpunktiem.
Kinoteātros no: 17.09.2015, Filmas garums: 1h 38 min
Žanrs: Trilleris, drāma, romantika, fantastika
Bez vecuma ierobežojuma
Lielais Kristaps. "Dieva putniņi"
Lielais Kristaps. "Dieva putniņi"
II pasaules kara beigās, kad kļuva skaidrs, ka Latviju atkal ieņems Padomju armija, apmēram 150 000 devās bēgļu gaitās uz Vāciju. Šajā laikā latvieši savu dzīves telpu centās iekārtot tāpat kā dzimtenē, veidojot Mazo Latviju. Izceļojot uz ASV, Kanādu, Austrāliju, Mazās Latvijas pieredze glāba no asimilācijas.
Kinoteātros no: 15.09.2015, Filmas garums: 1h 30 min
Žanrs: Dokumentāla filma
Līdz 16 g.v. - neiesakām
Purpura smaile
Crimson Peak
Jaunā rakstniece Edīte Kušinga pēc kāzām dodas līdzi savam vīram uz viņa dzimto namu. Drīz atklājas, ka purpura krāsas kalnā stāvošais simtgadīgais nams glabā šaušalīgus noslēpumus. Vai viņai izdosies atklāt patiesību šajā kaislību un tumsas, mistēriju un neprāta mājoklī? Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Kinoteātros no: 16.10.2015, Filmas garums: 1h 58 min
Žanrs: Šausmu filma
Režisors:
Guillermo del Toro
Bez vecuma ierobežojuma
Lielais Kristaps. Dokumentālās filmas II
Lielais Kristaps. Dokumentālās filmas II
Programmā iekļautas divas filmas. Ināras Kolmanes “Ručs un Norie” - aizkustinošs un patiess stāsts par japāņu studentes un suitu sievas draudzību, kur nedz valodas, nedz kultūras atšķirībām nav nozīmes.
Kinoteātros no: 21.09.2015, Filmas garums: 2h 10 min
Žanrs: Dokumentāla filma
Līdz 16 g.v. - neiesakām
Leģenda
Legend
Patiess stāsts par Londonas nežēlīgāko gangsteru dvīņu brāļu Kreju cīņu par varu, kontroli pār pilsētas mafiju un neizbēgamo norietu, attēlojot slepeno 60.gadu mafijas vēsturi un mīklainos un neparastos notikumus, kuru dēļ bēdīgi slavenie brāļi iegāja pasaules noziedzības vēsturē.
Kinoteātros no: 16.10.2015, Filmas garums: 2h 10 min
Žanrs: Trilleris, detektīvfilma, biogrāfija
Režisors:
Brian Helgeland
Līdz 12 g.v. - neiesakām
NT LIVE - Hamlets
NT LIVE - Hamlet
ASV Kinoakadēmijas balvai nominētais Benedikts Kamberbačs (BBC "Šerloks", "Imitācijas spēle", Nacionālā teātra "Frankenšteins") tēlo titullomu izcilajā Šekspīra traģēdijā.
Kinoteātros no: 15.10.2015, Filmas garums: 4h 00 min
Žanrs: Teātris
Režisors:
Lyndsey Turner
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Glābiņa nav
No Escape
Amerikāņu ģimene pārceļas Dienvidaustrumāzijā, bet mierīga dzīve viņus tur nesagaida - valstī sākas militārs apvērsums. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Kinoteātros no: 16.10.2015, Filmas garums: 1h 43 min
Žanrs: Trilleris, asa sižeta filma
Režisors:
John Erick Dowdle
Bez vecuma ierobežojuma
Viesnīca "Transilvānija" 2
Hotel Transylvania 2
Slavenajā viesnīcā "Transilvānija", kura pieder labsirdīgajam vampīram Drakulam, viss it kā iet uz augšu – tagad to var apmeklēt arī cilvēki! Taču Draks noraizējies par to, ka viņa apburošajā mazdēliņā Denijā – pa pusei cilvēkā, pa pusei vampīrā, ir daudz vairāk no cilvēka nekā no vampīra.
Kinoteātros no: 23.10.2015, Filmas garums: 1h 29 min
Žanrs: Komēdija, animācija, ģimenes filma
Režisors:
Genndy Tartakovsky
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: OTELLO
Metropolitan Opera: OTELLO
Metropolitēna opera sezonu atklāj ar Šekspīra lugas iedvesmoto Verdi meistardarbu "Otello", kas traģiskās intensitātes ziņā ir pirmavota līdzinieks.
Kinoteātros no: 17.10.2015, Filmas garums: 2h 57 min
Žanrs: Opera
Līdz 7 g.v. - neiesakām
Tēvi un meitas
Fathers and Daughters
Džeiks traģiskā auto katastrofā zaudē savu mūža mīlestību un ir spiests vienatnē audzināt savu piecgadīgo meitu Keitiju. Pārvarējis vainas izjūtu par savas sievas nāvi, viņš cīnās gan ar ikdienas tēva pienākumiem, gan pret pārlieku valdonīgajiem radiniekiem, kuri grib atņemt viņam Keitiju.
Kinoteātros no: 23.10.2015, Filmas garums: 1h 56 min
Žanrs: Drāma
Režisors:
Gabriele Muccino
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Romeo n' Džuljeta
Romeo n' Džuljeta
Sešpadsmitgadīgajai latvietei Džuljetai ir apnicis bezmērķīgi pavadīt dienas Jūrmalā un labākas dzīves meklējumos viņa grib doties uz Angliju kopā ar draugu Parisu. Tajā pašā pilsētā dzīvo arī deviņpadsmitgadīgais krievu puisis Romeo, kurš arī grib dzīvot labāk un sapņo par hip hop mūziķa karjeru plašajā Krievijā.
Kinoteātros no: 23.10.2015, Filmas garums: 1h 22 min
Žanrs: Drāma
Režisors:
Maris Martinsons
Līdz 12 g.v. - neiesakām
Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts
Ed Sheeran: Jumpers for Goalposts
2015. gada 22. oktobrī - debijas koncertfilmas pasaules pirmizrāde tiešraidē kinoteātros visā pasaulē. Pievienojieties Edam Šīranam, šī brīža panākumiem bagātākajam māksliniekam pasaulē, tiešraidē no viņa iespaidīgās koncertfilmas "Jumpers for Goalposts" pasaules pirmizrādes Londonā.
Kinoteātros no: 22.10.2015, Filmas garums: 2h 40 min
Žanrs: Dokumentāla filma, muzikāla filma, koncerts
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: TANHEIZERS
Metropolitan Opera: TANNHÄUSER
Džeimss Levins, pēc vairāk nekā desmit gadiem atgriezies uz Metropolitēna operas skatuves, diriģē Vāgnera agrīno meistardarbu. Pašlaik izcilākais Vāgnera tenors Johans Bota pārsteidzošajā titullomā atveido jauno bruņinieku, ko plosa izvēle – mīlestība vai kaislība.
Kinoteātros no: 31.10.2015, Filmas garums: 4h 20 min
Žanrs: Opera
Līdz 12 g.v. - neiesakām
007: SPEKTRS
SPECTRE
Šifrēta ziņa no nepazīstama avota izved Bondu uz draudīgas kriminālās organizācijas SPEKTRS pēdām. Kamēr M visiem spēkiem cenšas glābt britu slepeno izlūkdienestu no likvidēšanas, Bonds soli pa solim pietuvojas briesmīgam noslēpumam, ko slēpj SPEKTRS.
Kinoteātros no: 06.11.2015, Filmas garums: 2h 30 min
Žanrs: Trilleris, piedzīvojumu filma, asa sižeta filma
Režisors:
Sam Mendes
Bez vecuma ierobežojuma
Maskavas Lielā teātra balets: DĀRGAKMEŅI
JEWELS
Šis Ņujorkas 5. avēnijas slavenajos dārglietu veikalos iedvesmu guvušais triptihs ir cieņas apliecinājums sievietēm un lielpilsētām – Parīzei, Ņujorkai un Sanktpēterburgai. 1967. gadā Ņujorkā uzvestais balets ar kostīmiem, kas atgādina dārgakmeņus un juvelierizstrādājumus, horeogrāfa Džordža Balančina elegantajā un estētiskajā stilā cildina trīs pilsētas un trīs baleta skolas.
Kinoteātros no: 08.11.2015, Filmas garums: 2h 05 min
Žanrs: Balets
Līdz 12 g.v. - neiesakām
NT LIVE - Koriolāns
NT LIVE - Coriolanus
Pēc skatītāju lūguma uz kinoekrāniem atgriežas 2013. gadā Nacionālā teātra tiešraidē demonstrētais "Koriolāns" teātra Donmar Warehouse iestudējumā.
Kinoteātros no: 12.11.2015, Filmas garums: 1h 30 min
Žanrs: Teātris
Režisors:
Josie Rourke
Lomās:
Tom Hiddleston
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: LULŪ
Metropolitan Opera: LULU
Ievērojamais mākslinieks un režisors Viljams Kentridžs ("Deguns") savā unikālajā dramatiskajā skatījumā inscenējis Berga operu par bēdīgi slaveno liktenīgo sievieti, kura pazudina citus un sevi. Meistardarba partitūra ir drošajās Metropolitēna operas muzikālā vadītāja Džeimsa Levina rokās.
Kinoteātros no: 21.11.2015, Filmas garums: 4h 14 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Maskavas Lielā teātra balets: KAMĒLIJU DĀMA
THE LADY OF THE CAMELLIAS
Jauns buržuā Armāns Divāls neprātīgi iemīlas Margaritā Gotjē – burvīgā Parīzes augstākajā sabiedrībā iecienītā kurtizānē. Par spīti dāmas vienaldzībai Armāns darīs, ko spēs, lai iekarotu skaistules sirdi un pierunātu viņu pamest izlaidīgo dzīvesveidu...
Kinoteātros no: 06.12.2015, Filmas garums: 3h 05 min
Žanrs: Balets
Bez vecuma ierobežojuma
Maskavas Lielā teātra balets: RIEKSTKODIS
THE NUTCRACKER
Balets 2 cēlienos pēc Ernsta Teodora Amadeja Hofmaņa tāda paša nosaukuma pasakas, iedvesmojoties no Mariusa Petipā libreta. Riekstkodis, kas tapis un pirmizrādi piedzīvojis 1892. gadā Sanktpēterburgas Marijas teātrī, ir Čaikovska pēdējais balets.
Kinoteātros no: 20.12.2015, Filmas garums: 2h 10 min
Žanrs: Balets
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: PĒRĻU ZVEJNIEKI
Metropolitan Opera: LES PÊCHEURS DE PERLES
Uz Metropolitēna operas skatuves pirmoreiz 100 gadu laikā atkal ir Bizē satriecošā opera par iekāri un ilgām, kuras darbība risinās Tālajos Austrumos. Soprāns Diāna Damrava atveido galveno lomu – skaisto hinduistu priesterieni Leilu, par kuras roku sacenšas divi pērļu zvejnieki.
Kinoteātros no: 16.01.2016, Filmas garums: 2h 29 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Maskavas Lielā teātra balets: SPĪTNIECES SAVALDĪŠANA
THE TAMING OF THE SHREW
Daudzi pielūdzēji, arī Lučensio, sapņo par skaistās un maigās Biankas roku. Taču tēvs apņēmies neizdot viņu pie vīra, kamēr nebūs apprecējusies vecākā māsa – spītīgā Katarina.
Kinoteātros no: 24.01.2016, Filmas garums: 2h 05 min
Žanrs: Balets
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: TURANDOTA
Metropolitan Opera: TURANDOT
Trīs dižākie operas dramatiskie soprāni Kristīne Gerke, Līze Lindstrema un Nīna Stemme nomaina cita citu, atveidojot titulvaroni – lepno senās Ķīnas princesi, kuras uzdotās mīklas pazudina ikkatru pielūdzēju, kas tīko pēc viņas rokas.
Kinoteātros no: 30.01.2016, Filmas garums: 3h 15 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: MANONA LESKO
Metropolitan Opera: MANON LESCAUT
Metropolitēna operas skatuve uzliesmo, kad Pučīni mīlas apsēstības stāstā spēkus apvieno soprāns Kristīne Opolais un tenors Jonass Kaufmans. Opolais dzied titullomu – lauku meiteni, kas pārtop Parīzes kārdinātājā, Kaufmans tēlo dedzīgo studentu, kurš izmisīgi cenšas iekarot skaistules sirdi.
Kinoteātros no: 05.03.2016, Filmas garums: 3h 08 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Maskavas Lielā teātra balets: SPARTAKS
SPARTACUS
Spartaks un Frīgija, saņemti Romas armijas gūstā, lemti verdzībai. Kļuvis par gladiatoru, Spartaks pulcē vergus uz leģendāro sacelšanos...
Kinoteātros no: 13.03.2016, Filmas garums: 2h 50 min
Žanrs: Balets
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: MADAMA BUTTERFLY
Metropolitan Opera: MADAMA BUTTERFLY
Antonija Mingelas elpu aizraujošais iestudējums sajūsminājis skatītājus kopš tā pirmizrādes 2006. gadā. Titullomā dalās divas pasaulē izcilākās Čo-Čo-sanas tēlotājas – soprāns Kristīne Opolais un Patrīcija Raseta. Tenori Masimo Džordāno un Roberto Alaņja atveido flotes virsnieku Pinkertonu, kurš salauž Čo-Čo-sanas sirdi.
Kinoteātros no: 02.04.2016, Filmas garums: 3h 18 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Maskavas Lielā teātra balets: DONS KIHOTS
DON QUIXOTE
Cervantes' eccentric hero Don Quixote leaves on journey full of adventures with his loyal squire Sancho Panza in search of his perfect woman.
Kinoteātros no: 10.04.2016, Filmas garums: 3h 10 min
Žanrs: Balets
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: ROBERTO DEVERĒ
Metropolitan Opera: ROBERTO DEVEREUX
Soprāns Sondra Radvanovska pieņem neparastu izaicinājumu – vienas sezonas laikā dzied visas trīs Doniceti Tjūdoru dinastijas karalieņu lomas; šo varoņdarbu savulaik paveikusi slavenā Beverlija Silsa, un kopš viņas laikiem uz Ņujorkas opernama skatuves tas nav atkārtots.
Kinoteātros no: 16.04.2016, Filmas garums: 3h 05 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: ELEKTRA
Metropolitan Opera: ELEKTRA
Ģeniālajam režisoram Patrisam Šero ("Piezīmes no Mirušo nama") nebija lemts uz Metropolitēna operas skatuves redzēt savu dižo, iepriekš Eksā un Milānā izrādīto "Elektras" iestudējumu.
Kinoteātros no: 30.04.2016, Filmas garums: 1h 45 min
Žanrs: Opera

Forum Cinemas on FacebookForum Cinemas on TwitterForum Cinemas on Draugiem.lvForum Cinemas on Instagram