Aktuālās filmas

Bez vecuma ierobežojuma
Mājas
Home
Citplanētiešu tauta būvi, bēgot no iekarotājiem, nokļūst uz Zemes, kur pats dīvainākais būvu pārstāvis Ou, pilnīgi nejauši iepazīstas ar piedzīvojumus alkstošu meiteni Tipu. Viņu draudzība kļūst par pierādījumu tam, ka mēs visi esam tik dažādi un nejauši izdarītās mazās sadzīves kļūdas – tas ir tik ļoti cilvēcīgi.
Kinoteātros no: 20.03.2015, Filmas garums: 1h 34 min
Žanrs: Piedzīvojumu filma, animācija, ģimenes filma, fantāzija
Režisors:
Tim Johnson
Bez vecuma ierobežojuma
Mumini Rivjērā
Muumit Rivieralla
Jaukie, jautrie un mūžam mundrie mumini ielūdz grandiozā ceļojumā. Muminu piedzīvojumi notiks ne vien Rivjērā, bet pirmoreiz arī kinoteātros. Filma dublēta latviešu valodā.
Kinoteātros no: 19.06.2015, Filmas garums: 1h 20 min
Žanrs: Komēdija, animācija, ģimenes filma
Līdz 16 g.v. -  neiesakām
Tālu no trokšņainā pūļa
Far from the Madding Crowd
Viktorijas laikmeta Anglijā neatkarīgā un stūrgalvīgā Batšeba Everdena ir lepna un skaista sieviete, kura piesaista triju dažādiem sabiedrības slāņiem piederošu vīriešu uzmanību.
Kinoteātros no: 03.07.2015, Filmas garums: 1h 59 min
Žanrs: Drāma
Režisors:
Thomas Vinterberg
Bez vecuma ierobežojuma
Minioni
Minions
Minioni uz šīs planētas dzīvo jau miljoniem gadu. Viņus vieno kopīgs mērķis – kalpot varenākajam saimniekam, kāds atrodams zemes virsū. Dinozauri, faraoni, Drakula, Napoleons – visi reiz bijuši minionu saimnieki. Īsu vai pavisam īsu laiku... Palikuši bez saimnieka, trīs minioni– apņēmīgais Kevins, dumpīgais Stjuarts un mazais Bobs dodas pasaulē.
Kinoteātros no: 03.07.2015, Filmas garums: 1h 31 min
Žanrs: Komēdija, animācija, ģimenes filma
Līdz 16 g.v. -  neiesakām
Spiegs
Spy
Sjūzena Kūpere visu mūžu ir sapņojusi kļūt par slepeno aģentu un pat sāka strādāt CIP, taču viņai tā arī neizdevās kļūt par spiegu. Kad kodolbumbas atrašanas misijā viens no labākajiem aģentiem piedzīvo neveiksmi, CIP uzzina, ka teroristu vadības rīcībā ir nokļuvusi informācija par visiem esošajiem slepenajiem aģentiem.
Kinoteātros no: 05.06.2015, Filmas garums: 2h 00 min
Žanrs: Komēdija, asa sižeta filma
Režisors:
Paul Feig
Līdz 12 g.v. -  neiesakām
Juras laikmeta pasaule
Jurassic World
22 gadus pēc notikumiem filmā "Juras laikmeta parks" tūkstošiem cilvēku steidz apmeklēt jauno dinozauru parku "Juras laikmeta pasaule", kas pārsteidz ar galvu reibinošiem piedzīvojumiem un vēl neredzētām izklaidēm lieliem un maziem. Taču kādu dienu Nublaras salas dabas parka ikdiena pārvērtīsies...
Kinoteātros no: 12.06.2015, Filmas garums: 2h 04 min
Žanrs: Piedzīvojumu filma, asa sižeta filma, zinātniskā fantastika
Režisors:
Colin Trevorrow
Līdz 16 g.v. -  neiesakām
Vēstule bez atbildes
Return to Sender
Medicīnas māsas Mirandas dzīvē viss ir kārtībā - viņu drīzumā paaugstinās amatā un gaidāms aklais randiņš ar Kevinu. Viņš atnāk krietni agrāk nekā paredzēts, bet neko nenojaušot, viņa ielaiž Kevinu savā mājā. Drīz vien ir skaidrs, ka viņš nav tas, par ko uzdodas… Kevins uzbrūk Mirandai un nonāk ieslodzījumā.
Kinoteātros no: 26.06.2015, Filmas garums: 1h 35 min
Žanrs: Trilleris
Režisors:
Fouad Mikati
Līdz 16 g.v. -  neiesakām
Teds 2
Ted 2
Runājošais rotaļu lācis Teds iestūrē laulības ostā, un jaunās ģimenes pirmais kopīgais lēmums ir radīt pēcnācēju. Kur daba līdzēt nevar, talkā nāk spermas donori un Teda labākais draugs Džonijs (Marks Vālbergs). Taču pirms kļūt par tēvu, Tedam nāksies tiesas priekšā pierādīt, ka viņš ir pilntiesīgs sabiedrības loceklis.
Kinoteātros no: 26.06.2015, Filmas garums: 1h 53 min
Žanrs: Komēdija
Līdz 12 g.v. -  neiesakām
Sanandreasa lūzums
San Andreas
Kad divu ģeoloģisko plātņu sakustēšanās Sanandreasa lūzuma zonā izraisa 9 balles spēcīgu zemestrīci Kalifornijā, glābēju helikoptera pilots kopā ar šķirto sievu dodas no Losandželosas uz Sanfrancisko, lai glābtu savu vienīgo meitu.
Kinoteātros no: 29.05.2015, Filmas garums: 1h 54 min
Žanrs: Trilleris, drāma, asa sižeta filma
Režisors:
Brad Peyton
Līdz 12 g.v. -  neiesakām
Aklais randiņš
Man Up
34 gadu vecumā Nensija joprojām ir neprecējusies un nogurusi no bezgalīgi neveiksmīgajiem draudzeņu sarunātajiem randiņiem. Rītā pēc kārtējās ballītes viņa dodas pie vecākiem un nejauši sastop četrdesmitgadnieku šķirteni Džeku, kurš notur viņu par 24 gadus veco sievieti, ar kuru viņam sarunāts aklais randiņš.
Kinoteātros no: 12.06.2015, Filmas garums: 1h 27 min
Žanrs: Komēdija
Režisors:
Ben Palmer
Līdz 16 g.v. -  neiesakām
Trakais Makss: Skarbais ceļš
Mad Max: Fury Road
Apokaliptiskie notikumi risinās mūsu planētas nomaļākajā nostūrī - bezgalīgā, neauglīgā tuksnesī, kur siro motorizētas bandas. Nespējot rast sirdsmieru kopš sievas un dēla traģiskās nāves, bijušais policists Trakais Makss niknā apņēmībā viens pats cīnās par izdzīvošanu.
Kinoteātros no: 15.05.2015, Filmas garums: 2h 00 min
Žanrs: Trilleris, piedzīvojumu filma, asa sižeta filma
Režisors:
George Miller
Līdz 12 g.v. -  neiesakām
Terminators: Genisys
Terminator: Genisys
2029. gads. Pretošanās kustība Džona Konora vadībā turpina karu pret robotiem. Kaujā par Losandželosu, Džona bailes par nākotni pastiprinās, kad TECOM spiegi atklāj Skynet jauno plānu: uzbrukt no divām frontēm - pagātnes un nākotnes, tā uz visiem laikiem izmainot kara gaitu. Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Kinoteātros no: 10.07.2015, Filmas garums: 2h 06 min
Žanrs: Piedzīvojumu filma, asa sižeta filma, zinātniskā fantastika
Režisors:
Alan Taylor
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: TRAVIATA
Metropolitan Opera: LA TRAVIATA
Natālija Desē uzvilks sarkano kleitu Vilija Dekera fantastiskajā iestudējumā, pirmoreiz Metropolitēna operā atveidojot Violetas lomu. Metjū Polencani dziedās Alfrēda lomu, Dmitrijs Hvorostovskis būs Žermons, bet pie diriģenta pults stāvēs Metropolitēna operas viesdiriģents Fabio Luīzi.
Kinoteātros no: 15.07.2015, Filmas garums: 3h 07 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Andrē Rjē 2015. gada Māstrihtas koncerts
André Rieu's 2015 Maastricht Concert
CinemaLive ar prieku piedāvā Andrē Rjē 2015. gada Māstrihtas koncertu, ko ar satelītu pārraidīs visā Lielbritānijā, Īrijā un Eiropā sestdien, 18. jūlijā vispasaules kinoteātru pasākuma ietvaros. 11. gadu Andrē Rjē sniedz tradicionālos ikvasaras koncertus, kas notiek visromantiskākajā Nīderlandes pilsētas laukumā – Māstrihtas Vrijthofā!
Kinoteātros no: 18.07.2015, Filmas garums: 3h 15 min
Žanrs: Koncerts
Līdz 7 g.v. -  neiesakām
ALL WORK ALL PLAY: The Pursuit of eSports Glory
ALL WORK ALL PLAY: The Pursuit of eSports Glory
Līdz šim kinoteātros nebijis notikums - "ALL WORK ALL PLAY: The Pursuit of eSports Glory" aizvedīs apmeklētājus ceļojumā, kas ļaus sekot vispasaules videospēļu turnejas Intel Extreme Masters (IEM) devītajai sezonai, kurā pasaules izcilākās komandas un spēlētāji apceļos visu pasauli, sacenšoties par čempiona titulu katrs savā kibersporta veidā.
Kinoteātros no: 28.07.2015, Filmas garums: 2h 30 min
Žanrs: Dokumentāla filma
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: PULKA MEITA
Metropolitan Opera: LA FILLE DU RÉGIMENT
Natālija Desē ir mazā draiskule –Doniceti komiskās operas titulvarone, un Huans Djēgo Floress dzied Tonio lomu, pārtopot par kareivi, kurš sirsnīgi vēlas apliecināt sevi, - un nodziedāt deviņus augstos do – lai iekarotu viņas sirdi.
Kinoteātros no: 29.07.2015, Filmas garums: 2h 30 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: JAUTRĀ ATRAITNE
Metropolitan Opera: THE MERRY WIDOW
Lieliskā Renē Fleminga tēlo galveno lomu – valdzinošo liktenīgo sievieti, kas apbūrusi visu Parīzi; Lehāra burvīgā operete skatāma virtuozās Brodvejas režisores un horeogrāfes Sūzanas Stromanas („Producenti”, „Oklahoma!”, ”Kontakts”) jauniestudējumā.
Kinoteātros no: 12.08.2015, Filmas garums: 2h 57 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: AĪDA
Metropolitan Opera: AIDA
Metropolitēna operas neaizmirstamajā Verdi Senās Ēģiptes drāmas iestudējumā galveno lomu atveido Ludmila Monastirska, kas tēlo verdzībā nokļuvušo Etiopijas princesi, kura nonākusi mīlas trīsstūrī ar varonīgo Radamesu, ko spēlē Roberto Alaņja, un lepno Ēģiptiešu princesi Amnerisu, kuras lomu dzied Olga Borodina. Diriģents Fabio Luīzi.
Kinoteātros no: 26.08.2015, Filmas garums: 3h 54 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: TRUBADŪRS
Metropolitan Opera: IL TROVATORE
Soprāna Annas Ņetrebko dramatiskais un vokālais talants visā pilnībā izpaužas viņas jaunajā lomā Metropolitēna operā – Verdi varonē Leonorā, kas ziedo dzīvību mīlestībai pret čigānu trubadūru.
Kinoteātros no: 03.10.2015, Filmas garums: 2h 45 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Maskavas Lielā teātra balets: ŽIZELE
GISELLE
Jaunā zemniece Žizele mirst, uzzinājusi, ka mīļotais Alberts ir viņu nodevis. Pret pašas gribu viņa pievienojas vīlām – atriebīgām dvēselēm, kas metas atriebties Albertam un lemj viņu nāvei, dejojot līdz spēku izsīkumam...
Kinoteātros no: 11.10.2015, Filmas garums: 2h 20 min
Žanrs: Balets
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: OTELLO
Metropolitan Opera: OTELLO
Metropolitēna opera sezonu atklāj ar Šekspīra lugas iedvesmoto Verdi meistardarbu "Otello", kas traģiskās intensitātes ziņā ir pirmavota līdzinieks.
Kinoteātros no: 17.10.2015, Filmas garums: 2h 57 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: TANHEIZERS
Metropolitan Opera: TANNHÄUSER
Džeimss Levins, pēc vairāk nekā desmit gadiem atgriezies uz Metropolitēna operas skatuves, diriģē Vāgnera agrīno meistardarbu. Pašlaik izcilākais Vāgnera tenors Johans Bota pārsteidzošajā titullomā atveido jauno bruņinieku, ko plosa izvēle – mīlestība vai kaislība.
Kinoteātros no: 31.10.2015, Filmas garums: 4h 20 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Maskavas Lielā teātra balets: DĀRGAKMEŅI
JEWELS
Šis Ņujorkas 5. avēnijas slavenajos dārglietu veikalos iedvesmu guvušais triptihs ir cieņas apliecinājums sievietēm un lielpilsētām – Parīzei, Ņujorkai un Sanktpēterburgai. 1967. gadā Ņujorkā uzvestais balets ar kostīmiem, kas atgādina dārgakmeņus un juvelierizstrādājumus, horeogrāfa Džordža Balančina elegantajā un estētiskajā stilā cildina trīs pilsētas un trīs baleta skolas.
Kinoteātros no: 08.11.2015, Filmas garums: 2h 05 min
Žanrs: Balets
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: LULŪ
Metropolitan Opera: LULU
Ievērojamais mākslinieks un režisors Viljams Kentridžs ("Deguns") savā unikālajā dramatiskajā skatījumā inscenējis Berga operu par bēdīgi slaveno liktenīgo sievieti, kura pazudina citus un sevi. Meistardarba partitūra ir drošajās Metropolitēna operas muzikālā vadītāja Džeimsa Levina rokās.
Kinoteātros no: 21.11.2015, Filmas garums: 4h 14 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Maskavas Lielā teātra balets: KAMĒLIJU DĀMA
THE LADY OF THE CAMELLIAS
Jauns buržuā Armāns Divāls neprātīgi iemīlas Margaritā Gotjē – burvīgā Parīzes augstākajā sabiedrībā iecienītā kurtizānē. Par spīti dāmas vienaldzībai Armāns darīs, ko spēs, lai iekarotu skaistules sirdi un pierunātu viņu pamest izlaidīgo dzīvesveidu...
Kinoteātros no: 06.12.2015, Filmas garums: 3h 05 min
Žanrs: Balets
Bez vecuma ierobežojuma
Maskavas Lielā teātra balets: RIEKSTKODIS
THE NUTCRACKER
Balets 2 cēlienos pēc Ernsta Teodora Amadeja Hofmaņa tāda paša nosaukuma pasakas, iedvesmojoties no Mariusa Petipā libreta. Riekstkodis, kas tapis un pirmizrādi piedzīvojis 1892. gadā Sanktpēterburgas Marijas teātrī, ir Čaikovska pēdējais balets.
Kinoteātros no: 20.12.2015, Filmas garums: 2h 10 min
Žanrs: Balets
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: PĒRĻU ZVEJNIEKI
Metropolitan Opera: LES PÊCHEURS DE PERLES
Uz Metropolitēna operas skatuves pirmoreiz 100 gadu laikā atkal ir Bizē satriecošā opera par iekāri un ilgām, kuras darbība risinās Tālajos Austrumos. Soprāns Diāna Damrava atveido galveno lomu – skaisto hinduistu priesterieni Leilu, par kuras roku sacenšas divi pērļu zvejnieki.
Kinoteātros no: 16.01.2016, Filmas garums: 2h 29 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Maskavas Lielā teātra balets: SPĪTNIECES SAVALDĪŠANA
THE TAMING OF THE SHREW
Daudzi pielūdzēji, arī Lučensio, sapņo par skaistās un maigās Biankas roku. Taču tēvs apņēmies neizdot viņu pie vīra, kamēr nebūs apprecējusies vecākā māsa – spītīgā Katarina.
Kinoteātros no: 24.01.2016, Filmas garums: 2h 05 min
Žanrs: Balets
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: TURANDOTA
Metropolitan Opera: TURANDOT
Trīs dižākie operas dramatiskie soprāni Kristīne Gerke, Līze Lindstrema un Nīna Stemme nomaina cita citu, atveidojot titulvaroni – lepno senās Ķīnas princesi, kuras uzdotās mīklas pazudina ikkatru pielūdzēju, kas tīko pēc viņas rokas.
Kinoteātros no: 30.01.2016, Filmas garums: 3h 15 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: MANONA LESKO
Metropolitan Opera: MANON LESCAUT
Metropolitēna operas skatuve uzliesmo, kad Pučīni mīlas apsēstības stāstā spēkus apvieno soprāns Kristīne Opolais un tenors Jonass Kaufmans. Opolais dzied titullomu – lauku meiteni, kas pārtop Parīzes kārdinātājā, Kaufmans tēlo dedzīgo studentu, kurš izmisīgi cenšas iekarot skaistules sirdi.
Kinoteātros no: 05.03.2016, Filmas garums: 3h 08 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Maskavas Lielā teātra balets: SPARTAKS
SPARTACUS
Spartaks un Frīgija, saņemti Romas armijas gūstā, lemti verdzībai. Kļuvis par gladiatoru, Spartaks pulcē vergus uz leģendāro sacelšanos...
Kinoteātros no: 13.03.2016, Filmas garums: 2h 50 min
Žanrs: Balets
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: MADAMA BUTTERFLY
Metropolitan Opera: MADAMA BUTTERFLY
Antonija Mingelas elpu aizraujošais iestudējums sajūsminājis skatītājus kopš tā pirmizrādes 2006. gadā. Titullomā dalās divas pasaulē izcilākās Čo-Čo-sanas tēlotājas – soprāns Kristīne Opolais un Patrīcija Raseta. Tenori Masimo Džordāno un Roberto Alaņja atveido flotes virsnieku Pinkertonu, kurš salauž Čo-Čo-sanas sirdi.
Kinoteātros no: 02.04.2016, Filmas garums: 3h 18 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Maskavas Lielā teātra balets: DONS KIHOTS
DON QUIXOTE
Cervantes' eccentric hero Don Quixote leaves on journey full of adventures with his loyal squire Sancho Panza in search of his perfect woman.
Kinoteātros no: 10.04.2016, Filmas garums: 3h 10 min
Žanrs: Balets
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: ROBERTO DEVERĒ
Metropolitan Opera: ROBERTO DEVEREUX
Soprāns Sondra Radvanovska pieņem neparastu izaicinājumu – vienas sezonas laikā dzied visas trīs Doniceti Tjūdoru dinastijas karalieņu lomas; šo varoņdarbu savulaik paveikusi slavenā Beverlija Silsa, un kopš viņas laikiem uz Ņujorkas opernama skatuves tas nav atkārtots.
Kinoteātros no: 16.04.2016, Filmas garums: 3h 05 min
Žanrs: Opera
Bez vecuma ierobežojuma
Metropolitan Opera: ELEKTRA
Metropolitan Opera: ELEKTRA
Ģeniālajam režisoram Patrisam Šero ("Piezīmes no Mirušo nama") nebija lemts uz Metropolitēna operas skatuves redzēt savu dižo, iepriekš Eksā un Milānā izrādīto "Elektras" iestudējumu.
Kinoteātros no: 30.04.2016, Filmas garums: 1h 45 min
Žanrs: Opera

Forum Cinemas on FacebookForum Cinemas on TwitterForum Cinemas on Draugiem.lvForum Cinemas on Instagram