Dāmām priekšroka

Dāmām priekšroka pirmizrāde

Katra sieviete grib justies īpaša un tikt lutināta, tieši tāpēc esam izveidojuši pasākumu sēriju Dāmām priekšroka, kas ļauj baudīt patiesi sievišķīgu filmu, izjust bagātīgu emociju gammu, iesaistīties aizraujošās aktivitātēs un iegūt vērtīgas balvas, ko būs sarūpējuši pasākuma atbalstītāji.

Seko līdzi ikmēneša aktualitātēm un esi pirmā, kura iegūst biļetes uz šo pasākumu!

Pirmizrāžu ciklā "Dāmām priekšroka" 29. jūnijā filmas "Vīns un vējš" pirmizrāde īpaši sievišķīgā gaisotnē

Vasara ir īstais laiks, lai aizceļotu uz skaistajiem Francijas vīna dārziem un izbaudītu emocionālu ģimenes stāstu jaunākajā Sedrika Klapiša filmā "Vīns un vējš". Aicinām noskatīties filmu pirms tās oficiālās iznākšanas uz Latvijas kino ekrāniem jau 29. jūnijā plkst. 18.30 "Dāmām priekšroka" pirmizrādes pasākumā.

Arī šoreiz apmeklētājus gaida pārsteigumi un dāvanas no pirmizrādes atbalstītājiem – eko kosmētikas zīmola "Dr. Hauschka", jumta bāra "Vertigo", "Fazer" saldumiem, žurnāliem "Četras Sezonas" un "OK!". Par patīkamu un gardu vakara ievadu rūpēsies "Calvet" vīni. Informatīvi atbalsta "Riga Wine & Champagne" un "Institut français de Lettonie".

Gaidīsim Jūs arī turpmākajos "Dāmām priekšroka" seansos!

Pirkt biļeti

Par filmu:

Trīsdesmitgadnieks Žans kopš 20 gadu vecuma ir ceļojis pa pasauli, saraujot visas saites gan ar ģimeni, gan Burgundiju, kur pagāja viņa bērnība. Pēkšņi viņš no ārzemēm tiek atsaukts uz dzimto Franciju, jo viņa tēvs guļ uz nāves gultas. Vasara tuvojas izskaņai, un gaidāmā vīnogu ražas novākšana dod Žanam iespēju atjaunot saikni ar māsu Žiljetu un brāli Žeremī, lai vienotos par ģimenes vīna dārza nākotni.

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Dāmām priekšroka

Tumsa piecdesmit nokrāsāsTumsa piecdesmit nokrāsāsBridžitas Džounsas mazulisSmalkās aprindasKaralisks piedāvājumsMans karalisGreja piecdesmit nokrāsasPirms es aizeju gulētMonako princeseIr Laiks

 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App