Kinofestivāls "Spektrs"

Kinofestivāls "Spektrs"

Kinofestivāls "Spektrs" no 11. līdz 17. aprīlim piedāvās daudzpusīgu filmu programmu!

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad kinofestivāls "Spektrs" norisināsies divos posmos - pavasara (11. - 17. aprīlis) un rudens (7. - 13. novembris), tādā veidā piedāvājot apmeklētājiem vairāk kino aktualitāšu. Festivāla struktūra paliek nemainīga - tās ir 6-8 jaunas, gaidītas, izaicinošas vai provokatīvas filmas, daļu no kurām varēs redzēt tikai festivāla ietvaros, kā arī papildus labumi filmu faniem un cienītājiem, tai skaitā prezentācijas par gaidāmajām filmām un citi pārsteigumi. Neatņemama pēdējo festivālu sastāvdaļa ir kāda klasiska filma uz lielā ekrāna, un arī šoreiz skatītājus gaida kas ļoti interesants! Šobrīd izrādīšanai festivālā ir apstiprinātas šādas filmas:

"Mednieks un ledus karaliene" (The Huntsman: Winter's War)

Viena no kinofestivāla Spektrs lielajām pirmizrādēm šoreiz – krāšņā un grandiozā pasaku filma "Mednieks un Ledus Karaliene" ("The Huntsman: Winter's War"). Šajā prīkvelā galveno lomu atkal atveidos lieliskais Kriss Hemsvorts, atgriezīsies Šarlīze Terona (un neagriezīsies – Kristena Stjuarte), kā arī būs redzamas Emīlija Blanta un Džesika Časteina!

Pie filmas grožiem šoreiz "Malefisentas" un pirmas daļas specefektu autors Cedriks Nikolass-Trojāns – būs skaisti.


Biļetes

"Sabrukums" (Demolition)

Turpinot veiksmīgo sadarbību ar režisoru Jean-Marc Vallée (festivālā iepriekš notika viņa "Dallas Buyers Club" un "Wild" Latvijas pirmizrādes) un aktrieri Džeiku Džilenholu (attiecīgi "Enemy" un "Nightcrawler"), šoreiz viņu svaigākā kopdarba "Sabrukums" ("Demolition") pirmizrāde!

Šajā emocionālajā, bet pacilājošajā drāmā Džeika varonis vispirms zaudēs, bet tad atkal atgūs dzīves garšu. Citās lomās filmā redzēsim Naomiju Vatsu un Krisu Kūperu.


Biļetes

"Virsotne" (High-Rise)

Balstīta uz rakstnieka J.G. Ballard tāda paša nosaukuma romānu. Jauns ārsts ievācas augstceltnē, kurā ir šķietami viss ideālai dzīvei – baseins, skola, pašiem savs lielveikals un citi dzīves labumi. Tomēr ēkas pašpietiekamība aizvien vairāk nošķir tās iemītniekus no ārpasaules, liekot tiem noslāņoties un norobežoties vienam no otra. Gaisā virmo revolūcijas smaka, un pietiek ar vismazāko dzirksteli, lai mākslīgi radītā utopija iegrimtu haosā…

Režisors – Bens Vītlijs ("Kill List", "Sightseers").


Biļetes

"Džungļu grāmata" (The Jungle Book)

Režisors Jon Favreau piedāvā jaunāko kino tehnoloģiju brīnumu – Volta Disneja studijas "Džungļu grāmatas" ("The Jungle Book") pilnmetrāžas ekranizāciju, izpildītu pēc jaunākajiem datortehnoloģiju standartiem! Džungļi, zvēri un Maugļa piedzīvojumi atstāj pilnīgu klātbūtnes sajūtu – arī pateicoties izcilajam 3D un Dolby Atmos skaņai!

Filmas pamatā – Redjarda Kiplinga slavenā grāmatu sērija par Maugli.


Biļetes

"Ragana" (The Witch)

Šķiet, ka kopš "Blēras raganas" nav bijis ekvivalenti biedējošas un psiholoģiski spēcīgas filmas, un tas, ka abas ir par vienu un to pašu tematu, nav nekāda sagadīšanās (šī droši var kalpot kā prīkvels). Lēna, drūma un ievelkoša kostīmdrāma, kur līdz pat pēdējiem mirkļiem nav iespējams saprast, vai mums patiešām darīšana ar pārdabiskiem spēkiem, vai arī ar pionieru grūtību un izolācijas radīto psiholoģisko šoku – bet to mēs, protams, jums neizstāstīsim, jo šī ir pieredze, ko katram jāizbauda pašam!


Biļetes

"Spektrs - Gaidītākās filmas"

Tradicionālajā gaidāmo filmu "COMING SOON" blokā, kā iepriekš, iepazīsimies ar gaidītākajām nākamā gada filmām treileru formātā, kopā novērtēsim to iespējamo kases potenciālu, un, kā jau vienmēr, neiztiks arī bez kādiem ekskluzīviem pārsteigumiem!
Vesels seanss, kurš veltīts treileriem - kas var būt labāks par šo?

Katram Kino Kluba biedram piedāvājam bez maksas saņemt 2 bezmaksas ielūgumus (ielūgumi netiek iekļauti Kino Kluba apmeklējumu uzskaitē).


Biļetes

"Karaliskie Tenenbaumi" (The Royal Tenenbaums)

Plašās Tenenbaumu ģimenes atlases atgriežas radu lokā, kad uzzina, ka viņu tēvs ir neārstējami slims un tam atlicis dzīvot pavisam nedaudz…

Kinofestivāla Spektrs ietvaros aicinām vēlreiz izbaudīt šo iemīļotā režisora Vesa Andersona iemīļoto klasiku uz lielā ekrāna – galvenajās lomās joprojām Džīns Hekmens, Gvineta Peltrova, Bens Stillers, Andželika Hjūstone, Ouens Vilsons, Lūks Vilsons un daudzi citi iemīļoti aktieri!


Biļetes

"Spektrs - Kino veidošana no personīgās pieredzes"

Viens no Latvijā atzītākajiem videoklipu un reklāmas rullīšu režisoriem, kā arī rūdīts kinomāns Roberts Kuļenko izstāstīs par filmu veidošanu no "otras puses", lielu uzmanību pievēršot arī scenārija izveidei.

Katram Kino Kluba biedram piedāvājam bez maksas saņemt 2 bezmaksas ielūgumus (ielūgumi netiek iekļauti Kino Kluba apmeklējumu uzskaitē).


Biļetes

"Anomalisa" (Anomalisa)

"Oscar" nominācija par labāko animācijas filmu (bet vajadzēja par labāko pilnmetrāžas filmu, un iedot arī vajadzēja), nominācija Zelta Globusam un daudzām, daudzām citām balvām (kopumā 66 nominācijas un 18 uzvaras).

Neparasta un dzīvespriecīga traģikomēdija no mūsu mīļākā neirotiķa (piedod, Vudij), žanra eksperta Čārlija Kaufmana ("Gaišo atmiņu mūžīgais starojums", "Adaptācija"), pilnībā izpildīta leļļu tehnikā – saturisks un vizuāls brīnums uz lielajiem ekrāniem!


Biļetes

"Zaļā istaba" (Green Room) un KONCERTS!

Īpašs pasākums – grupas Parára koncerts, filma un cienasts no Cēsu alus radīs īstu "Green Room" atmosfēru!

Klasiskais stāsts par kovbojiem un indiāņiem šoreiz pasniegts modernā mērcē, jo filma stāstīs par kādu garāžas pankgrupu, kurai "pietika prāta" ar koncertu uzstāties neonacistu midzenī… Nakts būs gara un asiņaina, bet skatītāji kinoteātri pametīs ar ievērojami mazāku nervu apjomu! Viena no 2016. gada kino pērlēm, kurā netipiskās lomās redzēsim Patriku Stjuartu, Antonu Jelčinu un Imogenu Putsu.


Biļetes

 

 

Seansu plāns

Pirmdien, 11/04
19:00 Mednieks un ledus karaliene Auditorija SCAPE 3D, Pirmizrāde
Otrdien, 12/04
19:00 Sabrukums Auditorija 11 Pirmizrāde
Trešdien, 13/04
19:00 Virsotne Auditorija 2 Pirmizrāde
Ceturtdien, 14/04
19:00 Džungļu grāmata Auditorija SCAPE 3D, Pirmizrāde
Piektdien, 15/04
19:00 Ragana Auditorija 11 Pirmizrāde
Sestdien, 16/04
11:00 Gaidītākās filmas (treileri) Auditorija 7 Prezentācija
12:10 Mednieks un ledus karaliene Auditorija 11  
14:50 Virsotne Auditorija 11  
17:20 Karaliskie Tenenbaumi Auditorija 2 Klasika
20:00 Sabrukums Auditorija 7  
Svētdien, 17/04
11:00 Kino veidošana no personīgās pieredzes Auditorija 7 Lekcija
12:30 Džungļu grāmata Auditorija 7  
15:00 Anomalisa Auditorija 11 Pirmizrāde
17:20 Ragana Auditorija 11  
19:00 Zaļā istaba Auditorija 2 Pirmizrāde, koncerts

 

Kinofestivāls SPEKTRS

 

www.kinospektrs.lv

 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram