Izstāde: Canaletto & the Art of Venice
Exhibition On Screen: Canaletto & the Art of Venice (2017)
Žanrs: Dokumentāla filma, izstāde
Bez vecuma ierobežojuma Bez vecuma ierobežojuma
Share

Karalienes galerijā Bakingemas pilī.

"Izstādes uz ekrāna" piektā sezona tiek atklāta ar Kanaleto un Venēcijas mākslu, ar ceļojumu Venēcijas slaveno mākslinieku dzīvē un mākslā. Neviens mākslinieks nespētu Venēcijas būtību un valdzinājumu uztvert labāk kā Džovanni Antonio Kanāle, pazīstams kā Kanaleto.

Ievērojamais vairāk nekā 200 gleznu, zīmējumu un grafikas darbu apkopojums palīdz gūt ieskatu Kanaleto un viņa laikabiedru meistarībā, kā arī pilsētā, ko viņš meistarīgi attēlojis. Filma dod iespēju ielūkoties divās oficiālajās karaliskajās rezidencēs – Bakingemas pilī un Vindzoras pilī, lai vairāk uzzinātu par mākslinieku un Džozefu Smitu, kurš iepazīstināja Lielbritāniju ar Kanaleto.

Kino apmeklētāji sāks savu 21. gadsimta lielo ceļojumu, apmeklējot vietas, kas priecējušas viņu 18. gadsimta līdziniekus un ko Kanaleto iemūžinājis savos darbos – sākot ar Rialto tiltu, Svētā Marka laukumu, Dodžu pili un beidzot ar Svētā Jāņa un Pāvila baznīcu. Filmu bagātina Karaliskās kolekcijas fonda kuratori un pasaules ievērojamākie Venēcijas vēstures eksperti, un tā sagādā lielisku izdevību ne vien apskatīt izstādi, bet arī tuvināties Kanaleto un pilsētai, kas viņu iedvesmoja.

Režisors: Deivids Bikerstāfs

FILMA ANGĻU VALODĀ AR SUBTITRIEM ANGĻU VALODĀ.

Kinoteātros no: 08.02.2018
Filmas garums: 1h 25 min
Filmu kompānija: Seventh Art Productions
Izplatītājs: Seventh Art Productions
Izstāde: Canaletto & the Art of Venice
Šodien filmai seansu nav. Tuvākie seansi: 08.02.2018.
19:00
Kino Citadele (Auditorija 4)
Izstāde uz ekrāna
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App