David Gilmour – Live at Pompeii
David Gilmour – Live at Pompeii (2017)
Žanrs: Muzikāla filma, koncerts
Līdz 12 g.v. -  neiesakām Līdz 12 g.v. - neiesakām
Share

45 gadus pēc tam, kad Deivids Gilmors no Pink Floyd leģendārajā romiešu amfiteātrī Pompejos nofilmēja savu Live At Pompeii, mūziķis ir atgriezies, lai sniegtu divus krāšņus šovus savā gadu ilgajā koncertturnejā ar Lielbritānijas albumu tabulas pirmo vietu ieņēmušā albuma Rattle That Lock repertuāru. Šīs izrādes bija pirmie rokkoncerti vēsturē, kas tika sniegti publikai akmenī cirstajā romiešu amfiteātrī, un tikai divus vakarus 2600 skatītājiem bija iespēja stāvēt tajās pašās vietās, kur m. ē. 1. gadsimtā bija cīnījušies gladiatori.

‘David Gilmour Live At Pompeii’ ir audiovizuāla izrāde, kuras centrā ir lāzeri, pirotehnika un milzīgs apļveida ekrāns, uz kura īpaši šim šovam veidotas filmas papildina dziesmas, bet pats svarīgākais ir un paliek fantastiskā mūzika un grupas dalībnieku – visu zvaigžņu – izcilais sniegums. Šovā izskan kompozīcijas no visiem Gilmora radošās darbības posmiem, kā arī daudzas Pink Floyd klasiskās dziesmas, tostarp 'One Of These Days' – vienīgā dziesma, kas izpildīta arī grupas 1971. gada koncertā.

Abos koncertos atskaņots arī pavisam īpašs 'The Great Gig In The Sky' izpildījums no albuma 'The Dark Side Of The Moon'; šo kompozīciju Gilmors reti atskaņo savos solokoncertos. Šajā koncertfilmā iekļauts labākais no abiem šoviem, un to 4k tehnikā nofilmējis režisors Gevins Elders. ‘David Gilmour Live At Pompeii’ rāda mākslinieku, kurš atrodas zenītā un izpilda spožu materiālu kopā ar savu pasaulslaveno grupu unikālā vidē vienā īpašā pasākumā.

Programmā iekļautas dziesmas no Gilmora abiem nesenajiem lielu ievērību guvušajiem albumiem - Rattle That Lock un On An Island, kā arī citas solodziesmas un grupas Pink Floyd klasiskās kompozīcijas, tostarp Wish You Were Here un Comfortably Numb.

Abi ‘David Gilmour Live at Pompeii’ koncerti saņēmuši sajūsmas pilnas atsauksmes no faniem un kritiķiem, ieskaitot 5 zvaigznes laikrakstā The Guardian.

Koncerts “David Gilmour Live at Pompeii” satur spilgtas gaismas šovu, kas var ietekmēt cilvēkus, kuri ir uzņēmīgi pret gaismjūtīgu epilepsiju.

Kinoteātros no: 13.09.2017
Filmas garums: 2h 00 min
Režisors: Gavin Elder
Filmu kompānija: StoryHill Oy
Izplatītājs: StoryHill Oy

MATILDES 32 FUETĒ

Olga Dolina ("Kino Raksti" rakstu autore) par filmu "Matilde" (Матильда) Lasīt tālāk

"Leģenda par Kolovratu" – dižens episks ceļojums pagātnē

Slavenā televīzijas projekta "Migla" un detektīvseriāla "Galvu mednieki" režisors Ivans Šurhoveckis piedāvā pašu ambiciozāko filmu visā savā karjerā – par vienu no nozīmīgākajiem karavīriem Krievzemes vēsturē Kolovratu. Lasīt tālāk

Bleika Laivlija pārsteidz jutekliskā trillerī

Aktrises Bleikas Laivlijas talanta cienītāji šo nedēļu jau ir iezīmējuši kā īpašu savos plānotājos. Piektdien, 17. novembrī, Latvijas kinoteātros sāks rādīt viņas jaunāko veikumu – spriedzes un jutekliskuma pilno trilleri "Es redzu vienīgi tevi" ("All I See Is You"). Lasīt tālāk

Drāma par īpašu ugunsdzēsēju vienību

Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojusi pasaulē vadošo kinokritiķu atzinīgi novērtētā drāma "Tikai drosmīgie" ("Only the Brave"). Tas ir uz patiesiem notikumiem balstīts kino stāsts par īpaši apmācītu ugunsdzēsēju vienību, kura 2013. gada vasarā cīnījās ar postošu savvaļas ugunsgrēku, kas apdraudēja Jarnelas pilsētu Arizonas štatā. Lasīt tālāk

Krievu balerīnas godina skandalozo filmu "Matilde"

Jau nedēļu Latvijas kinoteātros ar panākumiem tiek demonstrēta skandalozo publicitāti izpelnījusies krievu režisora Alekseja Učiteļa vēsturiskā drāma "Matilde". Tās scenārija pamatā ir dokumentēts fakts par cara Nikolaja II un Sanktpēterburgas Marijas teātra primabalerīnas Matildes Kšesiņskas mīlas dēku. Lasīt tālāk
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App