David Gilmour – Live at Pompeii
David Gilmour – Live at Pompeii (2017)
Žanrs: Muzikāla filma, koncerts
Līdz 12 g.v. -  neiesakām Līdz 12 g.v. - neiesakām
Share

45 gadus pēc tam, kad Deivids Gilmors no Pink Floyd leģendārajā romiešu amfiteātrī Pompejos nofilmēja savu Live At Pompeii, mūziķis ir atgriezies, lai sniegtu divus krāšņus šovus savā gadu ilgajā koncertturnejā ar Lielbritānijas albumu tabulas pirmo vietu ieņēmušā albuma Rattle That Lock repertuāru. Šīs izrādes bija pirmie rokkoncerti vēsturē, kas tika sniegti publikai akmenī cirstajā romiešu amfiteātrī, un tikai divus vakarus 2600 skatītājiem bija iespēja stāvēt tajās pašās vietās, kur m. ē. 1. gadsimtā bija cīnījušies gladiatori.

‘David Gilmour Live At Pompeii’ ir audiovizuāla izrāde, kuras centrā ir lāzeri, pirotehnika un milzīgs apļveida ekrāns, uz kura īpaši šim šovam veidotas filmas papildina dziesmas, bet pats svarīgākais ir un paliek fantastiskā mūzika un grupas dalībnieku – visu zvaigžņu – izcilais sniegums. Šovā izskan kompozīcijas no visiem Gilmora radošās darbības posmiem, kā arī daudzas Pink Floyd klasiskās dziesmas, tostarp 'One Of These Days' – vienīgā dziesma, kas izpildīta arī grupas 1971. gada koncertā.

Abos koncertos atskaņots arī pavisam īpašs 'The Great Gig In The Sky' izpildījums no albuma 'The Dark Side Of The Moon'; šo kompozīciju Gilmors reti atskaņo savos solokoncertos. Šajā koncertfilmā iekļauts labākais no abiem šoviem, un to 4k tehnikā nofilmējis režisors Gevins Elders. ‘David Gilmour Live At Pompeii’ rāda mākslinieku, kurš atrodas zenītā un izpilda spožu materiālu kopā ar savu pasaulslaveno grupu unikālā vidē vienā īpašā pasākumā.

Programmā iekļautas dziesmas no Gilmora abiem nesenajiem lielu ievērību guvušajiem albumiem - Rattle That Lock un On An Island, kā arī citas solodziesmas un grupas Pink Floyd klasiskās kompozīcijas, tostarp Wish You Were Here un Comfortably Numb.

Abi ‘David Gilmour Live at Pompeii’ koncerti saņēmuši sajūsmas pilnas atsauksmes no faniem un kritiķiem, ieskaitot 5 zvaigznes laikrakstā The Guardian.

Koncerts “David Gilmour Live at Pompeii” satur spilgtas gaismas šovu, kas var ietekmēt cilvēkus, kuri ir uzņēmīgi pret gaismjūtīgu epilepsiju.

Kinoteātros no: 13.09.2017
Filmas garums: 2h 00 min
Režisors: Gavin Elder
Filmu kompānija: StoryHill Oy
Izplatītājs: StoryHill Oy

Jauna kino versija par Selindžera dzīvi

Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojusi biogrāfiska drāma par vienu no populārākajiem un noslēpumainākajiem amerikāņu rakstniekiem Džeromu Deividu Selindžeru. Filma "Aiz kraujas rudzu laukā" ("Rebel in the Rye") tuvplānā ataino rakstnieka dzīves līdz šim mazizpētītākos notikumus, kas kļuva par iedvesmu un pamatu viņa pasaulslavenajam meistardarbam "Uz kraujas rudzu laukā". Lasīt tālāk

VAI VIEGLI BŪT DIEVAM?

Olga Dolina ("Kino Raksti" rakstu autore) par psiholoģisko drāmu "Māt!" (Mother!) Lasīt tālāk

"Kriminālās ekselences fonds" - pirmais treileris

Jaunās latviešu krimināl-komēdijas "Kriminālās ekselences fonds" veidotāji atrāda pirmo filmas treileri un paziņo iznākšanas laiku! Lasīt tālāk

Harisons Fords atgriežas kulta trillera turpinājumā

Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojis pasaulē vadošo kinokritiķu atzinīgi novērtētais trilleris "Pa asmeni skrejošais 2049" ("Blade Runner 2049"). Tas ir spraigs turpinājums 1982. gadā tapušajam zinātniskās fantastikas trillerim "Pa asmeni skrejošais" ("Blade Runner"). Filma izpelnījās kino klasikas statusu, un to režisēja izcilais britu režisors Ridlijs Skots. Lasīt tālāk

"Saļut-7" – uz patiesiem notikumiem balstīta asa sižeta drāma atklātā kosmosā

1985. gads. Padomju kosmosa stacija "Saļut-7" bezpilota režīmā atrodas orbītā un piepeši vairs neatbild uz lidojuma vadības centra sūtītajiem signāliem. Tā pazūd no radara ekrāna, lidojuma trajektorija nav prognozējama. 20 tonnu metāla riņķo ap Zemi un drīz var nokrist jebkurā planētas vietā. Katastrofa var notikt kuru katru mirkli... Lasīt tālāk
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App