Repertuārs
Atrašanās vieta un autostāvvieta
Biļešu cenas
Noteikumi
Par 3D
Auditoriju plāni
Darba iespējas
Kontakti

 

KINO CITADELE

13. janvāra iela 8, Rīga


Kinoteātris atvērts katru dienu no plkst. 10:00 un tiek slēgts 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma. 

 

Kinoteātris „Kino Citadele” ir pirmais daudzzāļu kinoteātris Latvijā, kurš tika atvērts 2003. gada 31. oktobrī, un joprojām ir viens no lielākajiem un modernākajiem kinoteātriem Austrumeiropā. Kinoteātra sešos stāvos ir izvietotas 14 kinozāles, divi balkoni, bārs "Jameson Lounge", kafejnīca "Casa Blanca" un uz desmit gadu jubileju atklātā pirmā kinoteātra pašapkalpošanās kafejnīca Latvijā - „Pop House”.

Tiem skatītājiem, kuri dod priekšroku filmu skatīties privātākā atmosfērā, piedāvā iespēju izvēlēties vietas balkonos ar 81 un 64 vietām. Balkona apmeklētājiem seansa laikā ir iespēja izmantot galdiņus un baudīt dzērienus, kuri ir iegādāti bārā "Jameson Lounge", turpat pie ieejas balkonā.

Kinoteātris „Kino Citadele” ir aprīkots ar jaunākajām pasaules klases kino tehnoloģijām – Dolby skaņu sistēmu, Barco un Christie digitālajiem projektoriem un XpanD 3D sistēmu. Dažās auditorijās ir vēl saglabāti 35mm projektori Cinemehanica. Amfiteātra tipa sēdvietas ar ērtākajiem krēsliem pret ekrānu izvietotas leņķī, kas nodrošina izcilu un nemainīgu attēla, kā arī skaņas kvalitāti jebkurā kinozāles vietā. Kinoteātra 1. zāles (715 sēdvietas) ekrāns ir LIELĀKAIS Ziemeļeiropā – 242 m2 (24.20 m plats un 10 m augsts).

Jau no atklāšanas brīža mūsu kompānijas mērķis ir piedāvāt skatītājiem ne tikai kino, bet arī iespēju labi pavadīt laiku, kur filmas, koncerta, operas translācijas noskatīšanās ir viena no kvalitatīvas izklaides galvenajām sastāvdaļām, tāpēc ikdienas darbā arvien sekojam izvirzītajai misijai – piedāvāt aizraujošu brīvā laika piedzīvojumu! Gan ikdienas darbība, gan nākotnes mērķu uzstādīšana sakņojas uzņēmuma formulētajā vīzijā – būt par kino izrādīšanas un izplatīšanas līderi, sekojot modernākajām tehnoloģiju attīstības tendencēm un nodrošinot kvalitatīvu klientu apkalpošanas standartu.

 
 
Uz tikšanos Mājā, kurā dzīvo kino!
Kinoteātris „Kino Citadele”
Forum Cinemas on FacebookForum Cinemas on TwitterForum Cinemas on Draugiem.lvForum Cinemas on Instagram