Biežāk uzdotie jautājumi 

 

 1. Līdz kuram laikam tiks demonstrēta filma "X"?

Filmas tiek izrādītas, kamēr saglabājas skatītāju pieprasījums. Katru pirmdienu tiek izziņots, kuras filmas attiecīgajā nedēļā skatāmas pēdējo nedēļu uz kino ekrāniem: http://www.forumcinemas.lv/Movies/FinalWeek/.

 1. Kāpēc nav pieejami nākamās nedēļas seansu laiki filmai "X"?

Filmu repertuārs un seansi nākamajai nedēļai (sākot ar piektdienu) tiek plānoti katru pirmdienu un tiek publiskoti otrdienās.

 1. Iegādājos biļetes ar American Express karti, nesaņēmu 15% atlaidi. Kāpēc?

Maksājot ar American Express karti, Jūs saņemsiet 15% atlaidi pieaugušo biļetei. Atlaides nesummējas un neattiecas uz bērnu, ģimenes, Kino Kluba, akciju un speciālo pasākumu biļetēm.

 1. Vai iespējams atgriezt/samainīt nopirktās biļetes?

Pamatojoties uz Ministru kabineta noteikumiem Nr.207 - ja seanss notiek tam paredzētajā vietā un laikā, nopirktās biļetes nav iespējams samainīt vai atgriezt.

 1. Pērkot biļetes internetā, nauda tika rezervēta, bet biļešu nav.

Šādos gadījumos aicinām rakstīt par problēmu uz e-pastu kino@forumcinemas.lv. Atbilde tiks sniegta 2 darba dienu laikā.

 1. Neizdodas veikt pirkumu – netiek pieņemta bankas karte. Kā rīkoties?

Par biļetēm iespējams norēķināties ar Latvijā izdotām kredītkartēm (Mastercard, Visa, American Express) un debetkartēm (Maestro, Visa Electron), ja to izdevējbanka paredz maksājumus internetā. Ja karte netiek pieņemta, tad lūdzam sazināties ar kartes izdevējbanku. Aicinām reģistrēt karti drošiem pirkumiem internetā savā internetbankā.

 1. Vai iespējams pagarināt kino dāvanu kartes izmantošanas termiņu?

Kino dāvanu kartes izmantošanas termiņš mainīts netiek. Pēc termiņa beigām kino dāvanu kartes izmantot nav iespējams.

 1. Kā izmantot kino dāvanu karti?

Kino dāvanu karti ir iespējams izmantot, pērkot biļeti kinoteātra kasēs vai www.forumcinemas.lv. Ja biļeti iegādājas internetā, tad pirms biļetešu pirkuma apmaksas jāievada kino dāvanu kartes kods laukā "Ievadīt kino dāvanu kartes/atlaides kodu". http://www.forumcinemas.lv/Tickets/TicketPurchaseHelp/#5

 1. Vai līdz šodienas datumam derīgu kino dāvanu karti var izmantot uz rītdienas seansu?

Jā - kino dāvanu karti var izmantot uz visiem publicētajiem seansiem.

 1. Pēc filmas kinoteātrī aizmirsu cepuri/šalli/cimdus/lietussargu/utt. Kā uzzināt, vai atrasta nozaudētā manta?

Par atrastajām mantām lūdzam interesēties kinoteātra kasēs vai rakstīt uz e-pastu kino@forumcinemas.lv.

 1. Vai 5 gadus vecam bērnam nepieciešama atsevišķa biļete?

Nē - apmeklējot ģimenes filmu, bērniem līdz 5 gadu vecumam atsevišķa biļete nav nepieciešama - ar piebildi, ka seansa laikā bērns neaizņem sēdvietu un sēž klēpī kādam no vecākiem vai aizbildnim.

 1. Vai 10 gadus vecs bērns drīkst apmeklēt filmu, kurai norādīts "Līdz 12 g.v. neiesakām"?

Jā - tikai vecāku vai bērna aizbildņa pavadībā. Bet filmas, kurām noteikta klasifikācija 18+ (Līdz 18 g.v. - aizliegts), jaunākām personām apmeklēt aizliegts. Ar filmu klasifikatoru iepazīsties šeit - http://www.forumcinemas.lv/Tickets/Ratings/.

 1. Kad būs Ze Diena?

Ze Diena tiek organizēta akciju veidā, sekojiet līdzi informācijai www.forumcinemas.lv un citos mūsu saziņas kanālos.

 1. Ko darīt, ja seansa laikā pārtrauc strādāt 3D brilles?

Klienta pienākums ir 3D briļļu bojājuma gadījumā nekavējoties vērsties pie kinoteātra personāla un apmainīt 3D brilles pie auditorijas ieejas.

 1. Vai 3D brilles der arī maziem bērniem?

Jā, 3D brilles der arī maziem bērniem. Brillēm ir speciāls bērnu briļļu modelis. Pie briļļu saņemšanas lūdzam jautāt kinoteātra personālam par 3D brillēm bērniem.

 1. Vai 3D brilles var lietot kopā optiskajām brillēm?

Jā, 3D brilles var lietot kopā ar standarta izmēra optiskajām brillēm.

Atsauksmes

Šeit Jūs varat izteikt savu viedokli vai uzzināt Jums interesējošu informāciju. Uz Jūsu ziņu atbildēsim divu darba dienu laikā.

 1. Tēma:

 2. Ziņa:

Jauna kino versija par Selindžera dzīvi

Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojusi biogrāfiska drāma par vienu no populārākajiem un noslēpumainākajiem amerikāņu rakstniekiem Džeromu Deividu Selindžeru. Filma "Aiz kraujas rudzu laukā" ("Rebel in the Rye") tuvplānā ataino rakstnieka dzīves līdz šim mazizpētītākos notikumus, kas kļuva par iedvesmu un pamatu viņa pasaulslavenajam meistardarbam "Uz kraujas rudzu laukā". Lasīt tālāk

VAI VIEGLI BŪT DIEVAM?

Olga Dolina ("Kino Raksti" rakstu autore) par psiholoģisko drāmu "Māt!" (Mother!) Lasīt tālāk

"Kriminālās ekselences fonds" - pirmais treileris

Jaunās latviešu krimināl-komēdijas "Kriminālās ekselences fonds" veidotāji atrāda pirmo filmas treileri un paziņo iznākšanas laiku! Lasīt tālāk

Harisons Fords atgriežas kulta trillera turpinājumā

Pirmizrādi Latvijas kinoteātros piedzīvojis pasaulē vadošo kinokritiķu atzinīgi novērtētais trilleris "Pa asmeni skrejošais 2049" ("Blade Runner 2049"). Tas ir spraigs turpinājums 1982. gadā tapušajam zinātniskās fantastikas trillerim "Pa asmeni skrejošais" ("Blade Runner"). Filma izpelnījās kino klasikas statusu, un to režisēja izcilais britu režisors Ridlijs Skots. Lasīt tālāk

"Saļut-7" – uz patiesiem notikumiem balstīta asa sižeta drāma atklātā kosmosā

1985. gads. Padomju kosmosa stacija "Saļut-7" bezpilota režīmā atrodas orbītā un piepeši vairs neatbild uz lidojuma vadības centra sūtītajiem signāliem. Tā pazūd no radara ekrāna, lidojuma trajektorija nav prognozējama. 20 tonnu metāla riņķo ap Zemi un drīz var nokrist jebkurā planētas vietā. Katastrofa var notikt kuru katru mirkli... Lasīt tālāk
 

 

Forum Cinemas on Facebook Forum Cinemas on Twitter Forum Cinemas on Instagram

Forum Cinemas iOS App Forum Cinemas Android App